Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjeggyel kapcsola...

Melyik csillagjeggyel kapcsolatosan tapasztaltad a legtöbb sztereotípiát?

Figyelt kérdés
Mi volt belőle igaz és mi nem?
2021. dec. 21. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A kossal szerintem. Makacs, akaratos, öntörvényű, őszinte. ....és kb stimmelnek is :)
2021. dec. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Ikrekkel.

Legjobb barátom ikrek volt, állandóan hazudott és megcsalta a barátnőit.

Apám ikrek volt, állandóan hazudott és megcsalta anyámat.

Első barátnőm ikrek volt, állandóan hazudott és megcsalt.

Nővérem párja ikrek volt, állandóan hazudott és megcsalta a nővéremet.


Az összes ikrek akit ismerek hazudós, kétszínű, álszent és gerinctelen.

Emellett elismerem, hogy az összes nagyon vicces volt. Ennél többet jobbat nem tudok mondani.:/

2021. dec. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Skorpió.Elviselhetetlenek.
2021. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amelyikkel legtöbbször találkoztam. Fogalmam sincs melyik az, mert nem csinálok belőle statisztikát.
2021. dec. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Oroszlán.

Kétszínű, sose azt mondja a szemedbe, mint amit a hátad mögött. Csak a sajat akarata érvényesüljön, mindenki más mehet az ...

Tudom, hogy nem tartozik a legrosszabb csillagjegyek közé, de gyűlölöm ezt a sunyisagukat.

2021. dec. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Halak, a legtöbb akit ismerek állandóan beszél kérdez, de már az elviselhetetlen szinten tudják ezt művelni. Egyszerűen nem szeretek a társaságukban lenni.


Egy Skorpió.

2021. dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
2: Ikrek vagyok, soha nem csaltam meg senkit, nem vagyok hazudós, a környezetem nyílt, őszinte embernek tart. Erről ennyit...
2021. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 A kérdés sztereotípiákról szól. Nem feltétlenül igazak...
2021. dec. 22. 17:34
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
kos, rák, oroszlán, skorpió - ők általában mind nagyon hasonlítanak arra amit írnak róluk, bár ismerek pl olyan oroszlánt rengeteg föld/víz jeggyel akiről nem mondanám meg, és még mondhatnék hasonló példát, nyilván előfordul de ez általánosság csak.
2021. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5 vagyok


Ja meg a rákok. Ő rájuk is nagyon illik általában amiket írnak róluk.

Őket elvileg ikrekként nem kéne annyira szeretnem, de mégis vonz ahogy mindent az érzelmeikkel néznek. Amég én tényleg inkabb ész, mint szív vagyok, Ők pont fordítva.

Az oroszlánnal "elvileg" jobban kijövök, de a sok rossz tapasztalat miatt mégsem kedvelem úgy őket.

2021. dec. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!