Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán és Bika nem biztos...

Oroszlán és Bika nem biztos annyira rossz páros mint horoszkópban van írjak?

Figyelt kérdés
2021. dec. 23. 11:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bika le tudja nyugtatni oroszlánat? Ba Bika nagyon nyugodt
2021. dec. 23. 11:45
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

én bika vagyok a mamám oroszlán de nem nagyon jövünk ki egymással

de ez mindenkinél más valakik biztos kijönnek egymással

2021. dec. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%

Nem a horoszkópon múlik.


Jó lenne, ha lenne / Családi élet, párkapcsolat, egyén / tantárgy, ahol mintákat adnának, segédleteket, hogy lássa a fiatal, hogy a cél, a megfelelő párkapcsolati, egyéni hozzáállás, boldogság.

Segédlet, mint,


- döntés tudománya,

- értékelemzés,

- szeretkezés tudománya,

- védekezés- és következmény ismeret,

- megbízhatósági számítás, ismeret,

- lelki alapozás, tudatosság,

- megvalósíthatósági vizsgálat

- kommunikációs ismeret,

- logika tudománya,

- érvelés mestersége,

- problémamegoldó módszerek,

- pénzügyi ismeret,

- gondozástan,

- dietetika,

- életvezetés


Ha a fentieket oktatnák, akkor nem lenne nagyon alacsony szellemi szinten a társadalom és nem tennének fel ilyen jellegű kérdéseket.

2021. dec. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

3-mas szerintem a horoszkópba van valami

mert az anyukám mérleg és ő a bikákkal nem nagyon jön ki csak ha nagyon visszafogja magát

1-ső voltam

2021. dec. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%

Kedves 4-es válaszoló.

Azért tapasztalod ezt, mert az emberek öntudatlanok, nem tudatosak.

Az érzelmeik, érzetek vezérlik őket.

Nem ismerik a fenti tárgyakat, így fogalmuk sincs arról, mi a megfelelő gondolkodás, hozzáállás, mi a tudatosság.


Gondolom te is látod, hogy az emberek nagy része, csak azt hasznosítja, amit az iskolában, a szüleitől, szűk baráti körben, illetve az ostoba médiástól, mint mintát látott, összeszedett. Azt viszi tovább, pedig az élet folyamatosan változik az emberrel együtt. Fogalmuk sincs az emberek nagy részének, hogy másképp is lehet gondolkodni.

Az emberek többségének fogalma sincs a fentiekről, sajnos.

Pedig a cél lenne a férfivá, nővé, végül a tudatos emberré nevelés.


A horoszkóp egy program, ahogyan az ösztönlény működik. Mivel a társadalom nagy része ösztönlény, így fenti lista, anyag értékes segítség, hogy tudatosságra, emberré válásra neveljen.

2021. dec. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

5-ös

akkor szerinted aki a fentieket nem tudja az nem ember hanem lény!?

2021. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%

Nem lényt írtam. Hanem azt, hogy ösztönlény! Hasonlóan az állatokhoz. Némi intelligencia, értelem (ez a lény), állati testben.


Sajnos. Az ember-állat, az ösztönlény nem veszi észre, hogy nem azonos az érzelmeivel, érzékeivel, gondolataival, vágyaival, az előbbiek irányítják és nincs ennek tudatában. Ezt jelenti az ösztönlény.

Valamint rengeteg mindent elfogad kritikai gondolkodás nélkül (lásd, horoszkóp is). Ezért van megannyi konfliktus, félreértés.


A fentiekben közölt segédletek figyelmen kívül hagyása, az öntudatra ébredés hiánya miatt van az emberiség nagy része ösztönlény szintjén. Ahogy írtam, a horoszkóp egy program, ami rángatja ide-oda az öntudatlan, ösztönlényt.


De van lehetőség ebből kitörni, felülni ezt a horoszkóp programot is.

De ehhez bátorság, kitartás, tanulás és gyakorlás szükséges. Ezt senki nem végezheti el a másik helyett.

2021. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
felülni -> felülírni
2021. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%

Igazából tényleg nem olyan rossz mint írják ! Sokkal sokkal rosszabb ...


Üdv egy oroszlán

2021. dec. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én bika vagyok, a pàrom oroszlán, párkapcsolatban nehéz. Viszont anyukám oroszlán nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást. Legjobb barátnőm is oroszlán őt is imádom, jól megvagyunk. Szóval párkapcsolatként szerintem nehéz, nagyon is, barátságként, vagy családba annyira nem. Nekem a rákokkal van bajom.
2021. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!