Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vega csillagjegyek?

Vega csillagjegyek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 1. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Suzanne Vega.
2022. jan. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bálvány ***** válasza:
76%
Bika, Bak, Kos füvet eszik, de Az Oroszlán húsimádó .......... Skorpió, Rák elbizonytalanít.
2022. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

vegák akiket ismerek és tudom, hogy állatszeretetből azok:

skorpió(én), vízöntő, másik vízöntő, nyilas

2022. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bika vagyok,rántott hús mellé fasírt a köret.
2022. jan. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Skorpió vega, és azért, mert egyszerűen nem szeretem a hús ízét és állagát.
2022. jan. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Halak vagyok, etikai okok miatt nem fogyasztok állati eredetűt
2022. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Népcsoport függő, van ahol off a hús, van ahol az ember is oké (bár ezt már nem engedik nekik)
2022. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Skorpió vagyok, nem vega flexiteriánus. Az esetek nagy többségében kerülöm a húst
2022. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Halként általában mérsékelt húsfogyasztó vagyok, általában akkor is max hal esetleg meki, bár nem tudom tésztába meg kenyérbe van e épp tojás vagy nincs, de alapvetően szeretem azt is de viszont a tejtermékeket meg imádom többségében. A legtöbb hústól meg egyszerűen megundorodtam, de egyre kevésbé kívánom a tejtermékek kivételéven(bár ez nem hús csak állati eredetű), bár nyilván van aki meggyőződésből nem eszik, én ezt elhiszem meg egyet is értek vele, de én csak egyszerűen nem szeretem, legutóbb mikor adtak valami húsos tésztát melóba egyszerűen elkezdtem öklendezni, szóval így nehéz a húsevés.
2022. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vega allocsillag, a Lant csillagkep alfa csillaga, a tropikus zodiakusbeli pozicioja jelenleg Bak 15°19' :)



37F incel

2022. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!