Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak skorpió aszcendenssel?

Bak skorpió aszcendenssel?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen lehet a pasi?

2022. jan. 2. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
vigyáznék vele, legyél óvatos
2022. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nagyon kemény lehet!
2022. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Vagy nagyon jó!
2022. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

Ha horoszkóp sügér, aki bármi megtörténhet.


Csak az ösztönlények hisznek az ilyen butaságban. Öntudatosságuk nulla.

2022. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Bak vagyok skorpio asszcendensel. 😁

Igaz en no.


Nagyon magyon bosszuallo vagyok!!! De csak gondolatban. Es szeretek mergelodni duhongeni magban. Neha hangosan is. De ahogy jon ugyegy is.

A serelmeimeg nagyon megjegyzem. Evek mulva is pontosan emlekszem rajuk. Viszont nem emlegetem.


Nehezen mutatom ki mit erzek. De ettol meg nagyon mely erzeseim vannak. Nehez megserteni de ha sikerul nagyon tud bantani. Akar hetegik ragodok rajta h de miert. Elemzgetem mit kellett volna mondani inkabb. Mashogy kellet volna reagalni? Etc...


Szexben odaado valtozatos, fontos a partner elvezete. Kicsit maximalista.


Parkapcsolatban. Kell nekem a szabadsag, es az enido. Nem szeretem a nyomulos embereket. Onnallo vagyok nem kell pesztralni. Megoldom a problemakat. Szeretem a rendet a rendszert. Zavar ha pl tul sokaig van a tanyer a mosogatoban es nincs elmosva. 😁


A gyerekeket szeretem hatarokat szabok ugy h mem korlatozom oket agyon. Fontos a jo viszony

megorzese.


Mas kerdes ?

2022. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az 5-ös leírást én férfinál láttam. Detto ilyen volt.

Plusz nem beszélt szinte semmit.

2022. jan. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tényleg, a bakok miért nem beszélnek?
2022. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-os vagyok


Minek beszeljek ha irni is tudok. 🤣


Alapban megfigyelo elemzo tipus vagyok. Ha pofaznak akkor nem tudnek figyelni a masikra kelloen.

Amugy meg a lenyegre szoritkozom.

2022. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vőlegényem bak ♑ skorpió hold


Keveset beszél elég ridegnek tűnhet. A bosszuallas is benne van bár belül érző szívű nagyon is csak kimutatni nem tudja. Jó lelkű , maximalista, kritikus , vasbeton akaratu. Tör előre mint a bak kecske a hegyen.


Érzelem kimutatása nem megy, nem hős szerelmes típus. A tetteivel mutatja ki, azzal hogy anyagi biztonságot nyújt , ha segítségre van szükséged számíthatsz rá.


A skorpió még ott jön ki benne hogy elég éles nyelvű és jól oda szúr. Néha tényleg egy bunkó. Illetve fekete humora van.


Fentiek nem tűnhetnek túl pozitívnak 😅 de hatalmas szíve van és családcentrikus. Imádja az állatokat gyerekeket. Akit szeret azt valóban szereti nem veri át nem hazudik és ragaszkodik hozzá még ha ezt jól titkolja is 😅

2022. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!