Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz csillagjegyüek jól...

Szűz csillagjegyüek jól kijöttök skorpiókkal?

Figyelt kérdés
2022. jan. 2. 18:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És miért nem?
2022. jan. 2. 19:17
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire nem jövünk ki egymással. A szűznek két tipusét ismerem. Egyik az, aki mikroszkóppal keresi a hibát bennem és sosem hagyja ki a lehetőséget, hogy kijavítson, kritizáljon. Na velük késre menő a kapcsolatom.

A másik a lazább tipus, ők azok a kedélyes, komoly, egyszerű, jószívű emberek, nem csinálnak bolhábol elefántot és akárcsak én, szeretnek filozofálni. Velük elég jól kijövök,de nem a szűz jegyűek közül kerülnek ki a legtartosabb barátságaim.

2022. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szűzként tudom mondani hogy a skorpió taszít. A viselkedése vagy habitusa, vagy "kisugárzása", kölcsönös "utálatot" vagy taszítást tapasztaltam mindig is.
2022. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Skorpióként mondom hogy a szűzzel nem jövök ki.

Mindkettő tudja b@sztatni a masikat, de a skorpió csak akkor bánt bárkit is, ha eljatszottak a bizalmát, addig max zarkózott vagy nehezen nyílik meg de bántani nem bánt senkit.

A szűz az bárkit kritizal és a legapróbb hibat is észreveszi midnenben SŐT direkt azt keresi. Leépítő szerintem mindenmi számára.

2022. jan. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
óvodában volt egy szűz horoszkópú társam, akinek nem tetszett a rajzom, megmondta mit kéne változtatnom rajta, és amikor nem voltam rá hajlandó összetépte.. cserébe kinyomtam az egyik szemét, hetekig kötés volt rajta. skorpió voltam.:D
2022. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Drága 6os!

Most leírtad a kapcsolatom a szüleimmel.


By: 1 skorpió

2022. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

Hát akkor én megtöröm a sort :D

Szűz vagyok és kifejezetten csipem a skorpiókat

Tetszik a habitusuk általában

2022. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
A szűz és a skorpió sokáig egy jegy volt, amíg a mérleg nem létezett. Kettéválasztotta erre a kettőre, lehet őket úgy is nézni, hogy a skorpió a sötét szűz. Nagyon sok tulajdonságunk ugyanaz. Szűz vagyok egyébként és a skorpió nőkkel jól kijövök, a férfiakat majdnem annyira gyűlölöm, mint a szűz férfiakat😂
2022. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Abszolút nem tudom elviselni a skorpiókat.

Utálom bennük, hogy nem tudják elviselni ha jobb vagyok náluk és, hogy hamarabb tudom őket manipulálni mint ők engem.

Hozzáteszem, soha senkit nem manipulálok csak úgy, sőt megsem fordul a fejemben. De amikor packáznak velem, olyankor nem ismerek kegyelmet. Ez fordul elő ha a skorpió próbál fölényeskedni.

2022. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!