Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyek a legridegebb csillagje...

Melyek a legridegebb csillagjegyek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatot is írhattok.

2022. jan. 2. 20:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%
Feltételezem, hogy a csillagjegy alatt a napjegyet érted. Tudod az ehhez hasonló kérdések nem sokat érnek, mert a születési horoszkópban van még száz másik adat is. Nem lehet csak úgy kivenni egy neked tetsző elemet, aztán ráfogni, hogy a Kos vagy a Mérleg így és így viselkedik. Amit ezen az oldalon művelnek, az minden, csak nem asztrológia.
2022. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%
Bika
2022. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
bak
2022. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Bak
2022. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
76%

Bak.

De csak ezt mutatja. Amugy ha azeret valakit akkor az eletet is felaldozza. Csak ezt nehogy megtudjak masok!

2022. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
A bak rideg ?:) Én bak-kent annyi rideg embereken atgazolo érzéketlen embert látok, furcsa hogy én lennék a rideg
2022. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%
A bakok kifele hidegek. Belfele teli vannak erzelemmel.
2022. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
A vízöntő napjegyű ismerőseimnél látom azt, hogy a saját vélt kis sérelmek sebeit nyalogatják, de ha te a véred én haldokolsz 3 éhes kismacskával a kezedben, akkor is lazán vállát von és elmegy melletted. Jó, a többi bolygó is nyilván játszik, de pl. több bak barátom van és mindegyik jó szívű (én ezt tapasztaltam). Ha megígértek valamit igazán, azt megették és volt, amelyik sírt mikor összevesztünk, tehát nem érzéketlen, csak nem mindenkinek mutatják ki ezt az oldalukat.
2022. jan. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
48%

Bak.

Esetleg ikrek vagy vízöntő.

2022. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Egyetlen egy van és az pedig a vízöntő!!!!

Bak pont nem ide tartozik csak szólok!!!!!

8 nagyon jól írja le!!!

2022. jan. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!