Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen az első házas Vízöntő Nap?

Milyen az első házas Vízöntő Nap?

Figyelt kérdés

Azért ezt kérdezem mert Nap Oroszlán analógia, első ház a személyiségben és a Vízöntő ellensége az Oroszlánnak, meg ott gyenge a Nap. Hogy nyilvánul meg ez?

Persze most sokan arra fognak gondolni, hogy itt most az aszcendens is Vízöntő, de amúgy simán lehet Bak is (függ az első ház nagyságától).



2022. jan. 23. 20:28
 1/4 A kérdező kommentje:
ja a Merkúr is lehet Vízöntő, de lehet Halak vagy Bak is.
2022. jan. 23. 20:28
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan mint a házasság előtt. Pörög mint az állat.


Nem tudom, sajnos. Csak ismerek vízöntőket akik ilyenek, ennyire nem mélyedtem el a témában, de érdekelnek az ennél hasznosabb válaszok.

2022. jan. 24. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Te csak a Napjegyet nézed, de akkor én is hozzátennék ehhez valamit. Van a családomban, rokonságban két Vízöntő is, de egyszerűen kívülről nézve nem sok jellemző rájuk a Vízöntőből. Mindketten szeretik a normákat, szeretik követni a tömeget, a társalmi elvárások fontos nekik és azoknak való megfelelés, a státuszt is nézik és ha valaki alacsonyabb rangú, akkor ítélkeznek felette, nem tekintik egyenrangúként. Ezek itt teljesen ellentmondtak a Vízöntő elvnek, egyiknek ma van a születésnapja, a másiknak jövő hét folyamán valamikor. Az egyikük nagyon merev, a másik érzelmesebb, múlt imádó, szociális normák fontosak nekik. Nem ismerem az aszcendensüket, de gondolkodásban elég merev mindkettő. Hozzáteszem, mindkettőnek Bak Merkúrja van, az már úgy árnyalja a képet, mert a Merkúr a gondolkodás, a kommunikáció. A Bakról meg tudni, hogy szereti a státuszt, szeret magasra törni és a társadalmi rendet betartani fontos is neki. Ennyi. És még nem tértem ki a többire, de ez itt a lényeg.
2022. jan. 24. 12:03
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Azért nem hasonlítanak egymásra, mert a horoszkóp úgy, ahogy van, napjegy, aszcendens, ilyen-olyan ház etc. egy ordas nagy kamu.
2022. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!