Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg lányok,mérleg nők,írnát...

Mérleg lányok,mérleg nők,írnátok magatokról? Milyen a jellemetek ? Hogyan gondolkodtok ? Ha egy szimpatikus rák férfi kerülne a közeledbe,aki vonzó neked,hogy élnéd meg ?

Figyelt kérdés

2022. jan. 26. 05:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Honnan tudom hogy rák férfi került a közelembe? Rá lesz tetoválva a homlokára a csillagjegye?


Esetleg nem csak közel kerül, hanem meg is szólít, hogy "Szia, Kovács Béla vagyok, rák jegyében születtem"?


Hogy élem meg? Mi ez, valami tragédia, vagy esemény, hogy meg kell élni valahogy?



(Na, kérdésedre válaszolva, én mérleg nő vagyok és valahogy így gondolkodom, ilyen a jellemem, ha ilyen kérdést látok.)

2022. jan. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1# Válaszoló több nővel is jártam,DE MÉG MÉRLEGEL NEM.Valamikor határozott,van amikor hezitál.És hiába a barátném együtt megyünk az utcán,és az autómosós srácok utánna fütyölnek,meg,meg,de megbugnálak,és odamegyek a csávóhóz,és azt mondom.Meg akarod dugni ? Én egy nagyon erős ember vagyok,és látom,hogy kezd beszarni amint közeledek hozzá.Lezúzok neki egy kemény pofont,és kussban marad.
2022. jan. 26. 06:26
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Van baj a toronyban O.o
2022. jan. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Ilyenkor sajnálom, hogy a kérdezőt nem lehet lepontozni :D
2022. jan. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Nagy suttyó paraszt lehet szegény
2022. jan. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Volt rák palim... legrosszabb, áldozati bárány, másokat hibáztató, önimádó seggfej volt, hatalmas megkönnyebbülés volt mikor megszabadultam egy tehertől. :D Én inkább a vízöntőket vonzom, azokkal valahogy mindig megtalálom a közös hangot.
2022. jan. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Kamu a horoszkóp , én nyilas vagyok becsületesen élek dolgozok, haverom is nyilas börtönviselt verekedős nőcsábász.de igen majd jön az h aszcendens....ugyan már hülyeség ez az egész
2022. jan. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Egyszer egy horoszkóp guru-tól meg kéne kérdezni, hogy mit lát az alábbi születési dátum alapján: Február 29, és mondani egy olyan évet, ami nem volt szökőév. Kíváncsi lennék, hogy ráharapna-e a csalira
2022. jan. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak legyél gyönyörű mert szépség imádók vagyunk
2022. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9es köszönöm,de ez nézőpont kérdése.Mindenkinek más a szép.
2022. jan. 26. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!