Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a mérleg...

Mi a véleményetek a mérleg csillagjegyű emberekről?

Figyelt kérdés

2022. márc. 19. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Fingom sincs ki mérleg csillagjegyű a környezetemben. Az alapján a barátaim, hogy hogy viselkednek, nem pedig hogy mikor születtek.
2022. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírom őket.
2022. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
#2 Miért, mi a bajod velem? Mindjárt jól hátba váglak, csak sokat ugass!
2022. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Én se szeretem őket annyira:/ én akármennyi mérleggel találkoztam mindig saját magát tekintette elsőnek, az én problémáimmal soha nem foglalkozott, de azt elvárta hogy én a legkisebb dolgokért is szaladjak utána. Amikor csak tudott megpróbálta a dolgokat velem szembe fordítani, ezen kívül tudtam hogy nem bízhatok meg benne mert visszahallanám amit mondtam neki:(

3-as, nem kell így nekiugrani másnak, a 2-es őszintén válaszolt a kérdező kérdésére, ha valakinek a skorpiókkal lenne baja (én az vagyok) akkor előbb próbálnám megérteni/változtatni rajta ha velem ilyen gondok lennének. Nem kell ez a hirtelenség:D

2022. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 akkor én vagyok a kivétel, aki erősíti a szabályt. Mindenkinek próbálok segíteni, mindenkit meghallgatok, de ha véletlenül nekem lenne szükségem segítségre, akkor általában senkihez sem tudok fordulni.
2022. márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 ennek örülök!! akkor csak én fogtam eddig ki a rossz fajtát. Maradj ilyen mindig:)
2022. márc. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 azért ha valaki nem segít, csak a te segítségedre pályázik próbáld meg elkerülni:( jönnek majd olyanok, akiknek 1.leszel és számíthatsz rájuk, de te ne változz meg!! (4-es voltam)
2022. márc. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy családtagom aki mérleg és nagyon nem bírom.

Folyton parancsolgat,bele dugja az orrát amibe nem kellene, elviselhetetlen és azt hiszi körülötte forog minden, kapitányoskodik.

De szerintem nem minden mérleg ilyen, szóval ne vegyünk mindenkit egy kalap alá,ez emberfüggő is.

2022. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én mérleg férfi vagyok.


A mérleg az egy olyan horoszkóp, amelyet sokan rossz jegynek gondolnak, de ez igazából tévhit, mert a mérleg mindig átgondolja, hogy mit csinál, mindig amikor jól átgondolja, hogy mit hogy csináljon eltudja kerülni a konfliktusokat, nem könnyű hátba támadni, mert a dolgok többségén jól át tud látni, hogy mire megy ki a játék. Hamar tanul a hibáiból és amilyen hibát elkövetett, azt mégegyszer nem követi el ugyanazt a hibát, mert hamar tanul.

2022. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A mérleg az közepes jegy.


Engedékeny és együttérző, de van egy másik énje, ami öntörvényű.



Szóval a mérleg az ilyen kétes énű egyik oldala jó, a másik meg öntörvényű, amibe benne van az, hogy nekem senki ne mondja meg, hogy mit hogyan csináljanak, majd eldöntöm én.

2022. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!