Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mihez lehetne sorolni melyik...

Mihez lehetne sorolni melyik bolygó és melyik ház vagy melyik jegy?

Figyelt kérdés
Létrehozok dolgokat de inkább mások számára mert mire elvégzem a dolgomat ott és beindul a dolog mások számára is akkor ha ez megvan akkor nekem távozni kell bármi áron is és módon is. Tehát konkrétan másoknak hozok létre dolgokat. A többit már ők teszik én már oda nem kellek. Távoznom kell amit ha nem akarok akkor egyszerűen kimarnak vagy kilöknek. És ezt miért nem tudom elfogadni hogy ha mennem kell akkor menni kell?

2022. ápr. 13. 13:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Kár is ebbe energiát fektetnek ha aztán le kell mondanom róla és marad a háttér szerep. Így egy senkinek érzem magam
2022. ápr. 13. 13:23
 2/9 anonim ***** válasza:

"Tehát konkrétan másoknak hozok létre dolgokat"



12. haz.



37F incel

2022. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bálvány ***** válasza:
Belinkelhetnéd a képleted, érdekes lehet.
2022. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bálvány belinkelném ha tudnám az időpontot. Ezért keresem melyik ház ez azaz a nap melyik házban van. Nap létrehozni valamit teremteni
2022. ápr. 13. 17:09
 5/9 Bálvány ***** válasza:
A képletet életesemények (házasság, gyerek, műtét) időpontjaival lehet bepontosítani.
2022. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bálvány ***** válasza:
Vagy ingyen kikérheted az születési időpontodat a kórházból.
2022. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kikértem már hányadjára, a héten is telefonáltam de nem küldök. Hónapok óta próbálkozom
2022. ápr. 13. 20:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad elmondani, hogy asztrológiai dologhoz kell. Ha egy kórházi dolgozó ilyet meghall, azonnal félresöpri, mert van fontosabb dolga.
2022. ápr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam el mivel nem is kérdezték
2022. ápr. 14. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!