Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kedves Rákok ! Mennyire...

Kedves Rákok ! Mennyire jellemző rátok az egyet előre kettőt hátra magatartás ismerkedésnél ? Egyáltalán ez tudatos vagy csak ösztönösen jön ?

Figyelt kérdés

Tavaly augusztusban megismerkedtem egy rák férfival .

Rögtön egy hullámhosszra kerültünk egymással , nagyon megkedveltem őt . Volt egy komoly kapcsolata , ahol megcsalta az exe , azóta csak csapódik , úgy látom nem szeretné magát elkötelezni . Amikor néha találkozunk ( nem lakunk egy városban ) akkor nagyon jól érezzük magunkat , de minden ilyen örömmel teli pillanatot követ egy érdekes elvonulás részéről amit nem tudok hova tenni . Eltűnik, vissza bújik a csigaházába. Jó lenne vhogy ki csalogatni a jelenbe de néha úgy érzem a múltban él és mintha félne az érzelmek kimutatásától.


Ti kedves rákok sokáig nyalogatjátok a sebeiteket?



2022. ápr. 13. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én rák nő vagyok. Én is ilyesmi vagyok annak ellenére, hogy nagy a baráti társaságunk, tehát élünk bőven társadalmi életet, de kell nekem is hogy csak otthon és csend van és béke és csak mi (család).


Egyik legjobb barátom rák pasi, tök ugyanaz mint amit leirtal.

2022. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja még az lemaradt, hogy ez nem sebnyalogatas, mi (legalábbis én) ilyenek vagyunk. Akkor is s, ha minden szép és minden happy.
2022. ápr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Unokatesóm rák. Ő nem vonul el, sőt. Már van három gyereke két különböző nőtől, és most csinált fel egy harmadikat is. Állítása szerint ő nem szeret semmit nyalogatni.
2022. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves 1/2 - Nem is arról van szó , hogy elvonul mert pl sok inger érte ,mert ha úgy vesszük én is ilyen beállítottságú vagyok . Ezzel úgy egyet is értek , hanem inkább az , hogy az ember úgy érzi sínen van nála aztán mikor tök jó minden hirtelen elérhetetlenné válik es megközelíthetetlenné . Aztán mikor eltelik 1-1,5 hét megint keresi a társaságomat , csak már ezt játssza egy jó ideje es magam is nehezen tudok kiigazodni ezen . Én szeretném ha egyértelműbb lenne de sietetni sem szeretném , régi sebeket sem feltépni .
2022. ápr. 13. 20:57
 5/14 A kérdező kommentje:

-3 válaszoló : 😀

Unokatesód biztos nagy jampi lehet 😄, van ez így :) De látod a nők biztos csípik ha mind gyereket is szül neki 😁

2022. ápr. 13. 21:00
 6/14 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, le ne csekkoljátok mikor született mert itt nem csak a Napjegyet kell nézni (kommentekből kiindulva szinte mindenki azt lesi itt) :D
2022. ápr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez a videó hogy jön ide ?
2022. ápr. 13. 22:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Hogy megmutassam milyen az aki erősen Rák domináns
2022. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Bálvány ***** válasza:

Amikor visszavonul a Rák pasi, akkor hazaszalad egyeztetni a Mamával. Diskurálnak a fejleményekről és kiértékelik bekerülhetsz-e (benne maradhatsz-e) a bizalom körébe, vagy megbuktál és tovább kell lépniük.

Ha jó akarsz lenni nála akkor szervezz vízi sportos programokat és dicsérd a Mamát!

2022. ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!