Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán napjegyű férfi és...

Oroszlán napjegyű férfi és nyilas napjegyű nő mennyire összeillő párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Légyszi, csak olyan írjon, aki nem trollkodni akar, hanem a horoszkóp elmélet alapján korrekt választ adna.


Nyilván nem lesz ennek vétőszava a jövőre nézve, csak nem tudunk aludni, unatkozunk és kifogytunk a "melyik filmes szerelmes pár lennétek" és társai típusú kvízekből. :D



2022. ápr. 18. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő tűz jegy, szóval a születési képlet ezen pontján szabadon tud áramlani az energia a két ember között, de attól még van 9 másik bolygó és egy aszcendens, ahol még ugyanúgy lehet konfliktus ettől függetlenül is. Nem csak napjegyből áll a születési horoszkóp.
2022. ápr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az Oroszlán és a Nyilas rossz párosítás. Tudom, mindenhol azt írják, hogy ideális, de rohadtul nem az. Oroszlán nő vagyok, 2 Nyilas pasim volt - életem legrosszabb párkapcsolatai. Abszolút nem voltunk kompatibilisek egymással.
2022. ápr. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jo párosítás, de a párkapcsolati temaknal a venusz jegyet kell nézni
2022. ápr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom, olvastam már, hogy nem egy égitestet néztek, de egyikünk se tudja a pontos születési paramétereit fejből egy teljes horoszkóphoz.
2022. ápr. 18. 16:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor erről beszélgetni csupán annyit ér, mintha összehasonlítanátok, hogy apátok mennyire hasonlít és ez alapján akarnátok előre kiszámítani, hogy jó lesz-e a kapcsolatotok. (A napjegy az apai minta által integrált énrészünk.)


Valamennyit számít, de nem elég.

2022. ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak a születési dátum és hely kell hozzá, ha akarod privatba atkuldok egy oldalt ahol születési idő nélkül is meglehet nézni
2022. ápr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. ápr. 18. 19:38
 8/9 A kérdező kommentje:
Nos, akkor: az oroszlánnak a Vénusza szűz, a Nyilasnak meg a Vénusza skorpió.
2022. ápr. 18. 22:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor a napjegy és a Vénusz is osszeillik
2022. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!