Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A mérleg férfiak milyenek?

A mérleg férfiak milyenek?

Figyelt kérdés

Milyenek az ágyban?

Sok helyen olvastam azt is, nem tudom igaz e, hogy szeretik ha bujos a partner de nem állandóan ugyanezt olvastam a csókolózás terén.



2022. ápr. 18. 22:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%
Sokat mérlegelnek.
2022. ápr. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
0%
Súlyt emelnek.
2022. ápr. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%

Sokan kétszínű, gyáva lelki manipulátorok.

Hiúak, ingadozóak és kis önbizalmúak.Minden eddig Mérleg férfi ilyen volt, akit ismertem.

2022. ápr. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
Koze nincsen a horoszkopnak az agybeli teljesiteshez, majd kitapasztalod mennyire bujos...
2022. ápr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretik a szépséget, esztétikát. Kedvesek, én úgy tapasztaltam, sokszor azért mert azt akarják hogy mindenki kedvelje őket. Ami engem zavar bennük, az az, hogy mindenkivel ugyanolyan kedvesen bánnak és nem tesznek különbséget. Nem lehet tudni, hogy mennyire kedvel mert a másikkal is ugyanolyan mosolygós. Mindenkit nem lehet ugyanúgy szeretni.
2022. ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
A megfelelés fontos számukra, fontos maga a szó is a szótárukban
2022. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
A mérlegek többsége általában hűhek az emberhez, de viszont a mérleg sokszor hajlamos az irígységre, de amúgy nagyon együttérzőek a mérlegek, csak néha túlzottan irígyek tudnak lenni.
2022. máj. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

Én mérleg férfi vagyok.



A mérleg az egy olyan horoszkóp, amelyet sokan rossz jegynek gondolnak, de ez igazából tévhit, mert a mérleg mindig átgondolja, hogy mit csinál, mindig amikor jól átgondolja, hogy mit hogy csináljon eltudja kerülni a konfliktusokat, nem könnyű hátba támadni, mert a dolgok többségén jól át tud látni, hogy mire megy ki a játék. Hamar tanul a hibáiból és amilyen hibát elkövetett, azt mégegyszer nem követi el ugyanazt a hibát, mert hamar tanul.

2022. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
63%

Én azt mondom, hogy a mérleg még jobb jegy az ikreknél, mert az ikrek az viszont nagyon kiszámíthatatlan, nagyon nehéz kiismerni az ikreket.


Soha nem az igazi arcát mutatja, hanem olyan álarcot húz magára, mint amilyen a másik fél, manipulátor, Kettősénű, egyik kezével kihúz a szarból, de a másik kezével pont belevisz a szarba.

Egyik kezével ad, de a másik kezével vissza is veszi, amit adott.


Úgyhogy még a mérlegnél is rosszabb jegy az ikrek.

2022. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%

A mérleg az egyik legokosabban gondolkodó jegy.



A mérleg annyiból jó jegy, hogy okosan tud gondolkodni, mindig átgondolja, hogy mit csinál. Nem nagyon lehet manipulálni, mert a legtöbb dolgok többségén átlát, hogy mire megy ki a játék.



Együttérző.



De viszont iszonyatosan bosszúálló, ha valaki megbántja azt megjegyzi, nem felejt.

A lelki sérelmeit nem tudja úgy egyhamar elengedni, amíg aki megbántotta egy nagyon jó dologgal nem engeszteli ki.



Az irígység is sokszor benne van, ha valakinek van valami nagyon jó, vagy különleges valamije, akkor én is olyat akarok.


De az ikreknél valóban jobb jegy, mert az ikrek sokkal többet hazudik és másnap vagy hetek, hónapok múlva mindig már mást mond, mint amit mondott, de a mérleg legalább mindig ugyanazt mondja máskor is, amit valaha is mondott.

2022. máj. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!