Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpiókban miért van...

A skorpiókban miért van ennyire a versenyszellem? Főleg nőkben?

Figyelt kérdés

Akárhány skorpióval találkoztam, kivétel nélkül mindegyikben ott volt ez a rivalizálás, mások legyőzése még akkor is ha semmilyen versenyhelyzet nem volt, mindig ők akarnak mindenben az elsők lenni. Akár manipulálva, akár nyiltan is, de mindig arra hajtanak hogy ők legyenek a legjobbak mindenben és nem tudják elviselni, hogy valamiben alul maradnak.

Félreértés ne essék, önmagával a versenyszellemmel nincsen probléma, de amikor ez már át megy rosszindulatú gátlástalanságba, az szerintem nem szép dolog.

És most jöhetnek a skorpiók, hogy ez egy marhaság, meg, hogy nem így van. DE! Ez pontosan így van, szinte kivétel nélkül.

Igazából Bak létemre én is tudok rivalizálni keményen, de én tisztességes keretek között, se amit a skorpiók csinálnak néha, főleg amikor nem tudnak legyőzni akárhogy próbálkoznak, az szerintem durva...



2022. ápr. 24. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

A Skorpiók legalább őszinték.

A Baka legsunyibb csillagjegy.

2022. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem a Skorpiók jellemzője. Minden olyan emberben, aki valamire vinni akarja, ott van a versenyszellem. Csak akkor érhetsz el valamit, ha jobb vagy másoknál vagy ha lehet, mindenkinél.
2022. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, de ezek szerint nem olvastad végig a leírást.

Én azt állítom, hogy alapvetően a versenyszellemmel nincs baj, sőt, sokszor csak így halad előre az ember.

De az a fajta ármánykodás, rivalizálás ami csak abból tevődik össze, hogy undorító sunyi módon, nem egyenesen, hanem gátlástalan manipulatív eszközöket megragadva jusson előre az ember, na az nekem nem gyere be. És sajnálom, ezt kizárólag skorpióknál tapasztaltam. Igen, minden emberben és csillagjegyben megvan a versenyszellem, de nem ilyen aljas szinten.

2022. ápr. 24. 19:29
 4/9 A kérdező kommentje:

#1 te pedig ne akard felcserélni a szerepeket.

Nagyon jól tudod, hogy ez fordítva igaz és rátok jellemző. Szóval ne akard rám (ránk) húzni a ti sunyiságotokat... egyébként ez is jellemző, a ti rossz dolgaitokat egy ilyen belső tükörként mindig az "ellenfél" felé vetítitek. Pl. Ha tudjátok magatokról, hogy rosszindulatú negatív személyiség vagytok, hát persze, hogy a másik félt vádoljátok ezzel.

2022. ápr. 24. 19:32
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Rácsesztél aranyom, mert én Nyilas vagyok. A legőszintébb csillagjegy. :)

Viszont ismerek sok Skorpiót és bizony Bakot is. Azok pedig mind sunyik. A brutális versenyszellem és a mindenkit legyőzni akarás pedig az Oroszlánokra jellemző.

2022. ápr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bizonybizony...azaz említett belső tükör sokkal inkább a bak gyengéje,bele kéne nézni,nem véletlenül vonzod magadhoz azokat a "sunyi alakokat".


Te patyolat...

2022. ápr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy patyolat vagyok, sőt vannak hibàim, ajjaj, de még mennyire.

De az biztos, hogy nem vagyok sunyi, ha valakivel bajom van általában szemébe mondom mindenkinek őszintén, vagy ha netán versenyszellem van rajtam akkor nyíltan "keringőre hívom" az egyént. Nem ez a tipikus "bájvigyorgok a szemébe aztán majd jól hàtbaszúrom" tipus vagyok.

Nyilas, te pedig benézted, mert a bakok soha nem is voltak és nem is lesznek akkora sunyik. Bunkók azok éppen tudunk lenni, de sunyik soha!

2022. ápr. 24. 20:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Skorpió vagyok és nagyon nagy a versenyszellem bennem. Pont az életmotóm miatt: vagy csinálj jól vagy ne csináld. Amibe éppen belekezdek és érdekel, akkor 100%-ot szeretek nyújtani, mert szenvedéllyel állok neki a dolgoknak.

VISZONT: sosem csaltam semmiben sem, legyen az még egy gyerekes UNO kártyameccs is. A versenyszellemnek nem az a lényege nálam, hogy nyerni bármi áron, hanem nyerni tisztességes keretek között az én személyes legjobbamat nyújtva. Fikarcnyit sem érne, ha gátlástalankodással nyernék meg akármit/akármiben is. Ennél több gerinc van bennem, szüleim mindig is tisztességesnek és őszintének neveltek.

Személyesen fáj, amikor sunyinak hívják a skorpiókat, mert én csak pár ilyen skorpió napjegyű emberrel találkoztam. A legtöbb fair and square játszik tiszta lapokkal.

2022. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

Amiket te leírtál az nagyon szép és jó, és aztmondom bárcsak ilyen lenne minden skorpió, de sajnos nem így van, rengeteg emberr alá is tudná ezt támasztani akár az ismerettségi körömben, akár itt gyk-n, tehát nem egy saját kitalált dolog ez.

Sajnálom egyébként, hogy fáj, te nyugodtan kivételnek is tekintheted magad, de tényleg ez a helyzet. Én még nem tapasztaltam olyat, hogy egy skorpió teljesen tisztességes eszközöket alkalmazzon, ha valamiben "vesztésre" áll. Vagyis igen, ha tényleg ők a legjobbak, akkor tényleg nem ármánykodnak.

Még a legtisztességesebb skorpiók, akiről tényleg mindenki azt mondaná, hogy maga Szent Péter vagy Szűz Mária, az is képes bevetni bármit. Ezt így tapasztaltam. Nem azt mondom, mi bakok is képesek vagyunk ám huncutok lenni ha muszáj, de ezt sosem mások kárára, csakis kizárólag tisztességes keretek között, kihasználva a lehetőségeket.

2022. jún. 15. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!