Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire kompatibilis egy...

Mennyire kompatibilis egy bika férfi egy skorpió nővel?

Figyelt kérdés
Mik a párkapcsolati problémák fő okai? Lehet boldog a kapcsolat? Lehet a végén házasság?
2022. máj. 1. 17:51
 1/9 franciasrac ***** válasza:
80%
Inkább a személyiségedre számíts mint a horoszkópodra
2022. máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
a bolygok allasa ezeket nem befolyasolja
2022. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
A szüleim kapcsolata… a legrosszabb dolog amit valaha láttam
2022. máj. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen a bika jól eltud lenni egy skorpióval, mert a bika talpraesett és jól bírja a gyűrődést, mert mindenben a pozitívat nézi, nem a rosszat és nagyon optimistán gondolkoznak a bikák.
2022. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

A bika jól kitud jönni a diktátor csillagjegyekkel Kos, Oroszlán, Szűz, Skorpió.


A bika jól talpraesett jegy és nem fél semmitől.

2022. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Ha szigorúan elméleti a kérdés és csak a napjegyeiket nézzük akkor 50-50, hogy mi jön ki belőle.

Mivel ellentétes jegy a kettő, így vagy imádják majd egymást vagy halálra szekálják a másikat. Nálam az utóbbi volt a helyzet (én vagyok a skorpió nő), a kapcsolat alapjáraton is rossz volt, de a végére kifejezetten földi pokol volt mindkettőnknek.

Más volt az érdeklődés és az értékrendünk is, egyedül a szex volt az a tér, ahol hasonlítottunk és, hogy hűségesek vagyunk.

Bikát inkább földjegyekhez, skorpiót pedig víz jegyekhez eg bakokhoz tudnám elképzelni. Nekem mostani párom rák és mindenben passzolunk, mintha a másik felemre leltem volna.

2022. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez olyan kérdés, hogy mennyire kompatibilis egy vízöntő és egy oroszlán egymással.

Mivel egymással szemben álló jegyek, így egymás ellentétei, ami az egyikben megvan, az a másikból hiányzik és egymás kiegészítői.

Az alap elmélet alapján az egymással szemben álló jegyek tudnak a legegészségesebb formában kapcsolódni egymáshoz, mert nem hagyják egymást szélsőségessé válni.

Harmónikus kapcsolódás:

Tűz - Levegő

Víz - Föld

Konfliktusos kapcsolódás:

Tűz, Levegő - Víz, Föld

2022. jún. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Bika, szűz ezekkel jól kitud jönni egy skorpió jegyű, mert a bika és a szűz föld jegyek és a víz elem a föld elemmel jó kölcsönös érzelmeket tudnak egymásnak viszonyítani.
2022. jún. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bika, oroszlán, vízöntő, meg még enyhén esetben rák az, akikkel jól kitud jönni a skorpió, igaz jó a skorpiónak is a hibák keresésére a szeme, úgy mint a szűznek is, de egy tényleg erős és magabiztos partnert szeretnek a skorpiók. Általában az unalmas, nyámnyila emberekre hamar ráunnak a skorpiók és úgy ott hagyják őket, hogy csak pislognak.
2022. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!