Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nő, Vízöntő férfi párosítás?

Rák nő, Vízöntő férfi párosítás?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen indult, mert ő megszokta hogy körbeugrálják, sőt udvarolnak neki a nők.

Nagy nehezen leesett neki hogy én ilyesmire képtelen vagyok és kepes is lennek rá se tenném meg.

Ő vidzont előttem tálcán kapott mindent a nőktől így az udvarlása túl rámenős volt ezért lekoptattam.


Aztán újra udvarolni kezdett, immár normális stílusban, de valahogy mindig magára terelte a témát és nehezményezte hogy nem vagyok elég érdeklődő irányába.

Pedig a magam módján és magamhoz mérten szerintem felül teljesítettem csak vak volt rá.

Úgy gondoltam hogy feladta.


De nem, mert pár hét után neki futott harmadszor is.

És én nem tudom honnan de egy olyan romantikus és őszinte énjét mutatta meg, hogy én belezúgtam és azóta is együtt vagyunk.

És azóta nem tolja a vagány csavót, nem játsza a nagymenőt, hanem rendkívül gondoskodó, figyelmes és romantikus velem.


A kérdésem a csillagjegyek fényeben.

Mennyire összeillő ez a két jegy tartósan?

Vagy csak arról van szó, hogy a sok próbálkozás alatt "feltörte a kódom" és idővel vissza fog változni olyanná mint az elején?



2022. máj. 6. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Am mondok egy dolgot, ne várd el vele szemben a jót, mert ha elvárod a jót, akkor nem történik meg.
2022. máj. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Általában a rák és a vízöntő nemigen tudják egymást elviselni. Általában a rák és a mérleg azok, akik jól kitudnak jönni egymással.
2022. máj. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira dilettáns kérdések ezek. Az asztrológia nemcsak a születési hónapból áll. Simán kijöhet egymással a rák és a vízöntő vagy bármi más párosítás. Nem egy példát láttam rá
2022. máj. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

A vízőntő pasi, főleg ha tapasztalt nő ügyekben, akkor nàla simàn benne van a paliban a félelmed.

Mert kiismer, bemér és kb matematikai képletet dolgoz ki a meghódításodra lépésenként felépítve.


Ugyanakkor ott van benne, hogy különc.

Manapság amikor a nők szedik fel a pasikat, ritka különlegesség hogy oda kell tennie magát ha akar valamit.

Meghozzá egy romatikára fogékony érzékeny embernèl.


De ha megsimeri a te jelzéseidet és értékelésed ami visszafogottabb érzékenyebb nem annyra nyilvánvaló... akkor ugyanolyan egyertelmű lesz neki idővel mint a-nincs rajtam bugyi hihi-típus.


És ilyen meló után mint amit beléd fektetett ertékelni fog teged mint a gyüjteménye legkülönlegesebb darabját.

2022. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es jól leírta, hogy a vízöntő és a rák nem nagyon csípik egymást.


A vízöntő leginkább vagy a kossal, vagy a skorpióval jár jól egy párkapcsolatban.


A rák meg vagy a mérleggel, vagy az oroszlánnal tud jól kijönni, vagy még a bakkal.

2022. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazából csillagjegytől függetlenül az ember jól kitud jönni bárkivel és bárkikkel, csak emberi hozzáállás kérdése.
2022. máj. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Általában a rák és a vízöntő nemigen tudják egymást elviselni. Általában a rák és a mérleg azok, akik jól kitudnak jönni egymással."


2-es választ kiegészítem igen a vízöntő a skorpióra tud a legjobban hatni, ha már levegő és vízelemről beszélünk akkor a skorpió az, amely a vízöntővel nagyon kitud jönni.


A rákot, ha itt is víz és levegő párosításról beszélünk, akkor pedig a rákot a mérleg tudja a legjobban a szeretetre manipulálni. A mérleg tényleg jó hatást tud a rákra gyakorolni, ami pedig a ráknak nagyon jól is esik, így a rák örömmel megy a mérleg irányítása alá és a rák a mérlegnek mindig meg tud bocsátani, mert a rák nagyon szereti a mérleget és bármikor a kemény páncéljával óvja is a mérleget. A víz és levegő párosításnál a rákot csak a mérleg tudja jó irányba manipulálni.


Víz és levegő párosításnál

Vízöntő -> Skorpió

Mérleg -> Rák

Ikrek -> Halak

2022. máj. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!