Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak férfi Oroszlàn nő pàros...

Halak férfi Oroszlàn nő pàros között működhet a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok milyen? Van olyan pár akik hosszabb ideje együtt vannak?
2022. máj. 9. 03:36
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Pont így voltunk, életem legnagyobb szerelme és legjobb párkapcsolata volt. 7 évig tartott.
2022. máj. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne ez alapján ítélj, hanem hogy mennyire vagytok egyhullámhosszon.

Jelenlegi partnerem Kos, én pedig Halak. A kos egy elég tüzes jegy, míg a halakra azt szokták mondani, hogy a legérzékenyebb. Ehhez képest én sokkal "fejjel a falnak" típus vagyok, makacsabb, meggondolatlanabb mint ő. Hiába születtem a Halak jegyében, nem sok jellemző igaz rám amit szoktak írni.

2022. máj. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindig is mondtam, hogy emelni kellene a vidéki szagmunkásképzés színvonaltát. Legalább annyira, hogy a vidéki paraszt képes legyen az élete dolgaiban önállóan dönteni.
2022. máj. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az Oroszlán olyan szinten uralkodna a szerencsétlen Halakon, hogy az amúgy is szuicid hajlamú Halak hamarosan felkötné magát. :D
2022. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mi köze a csillagjegynek bármihez is?!
2022. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

12 évig voltunk együtt. Nem volt jó.

(Én vagyok az oroszlán nő a kapcsolatban.)

Egy darabig jó volt. Aztán kiütköztek a hullám hegyek-völgyek. Ezt is lehetett volna élvezni. Néha jó egy kis tüzes, heves veszekedés. De az exem annyira sértődékeny volt hogy ihajj. Aztán jött a "szemet-szemért, fogat-fogért" elve. Hogy direkt bántott, mondván csak viccelt, sértődékeny vagyok.

Habár benne van egy adag nárcizmus is és féltékeny fajta. Ráadásul mindketten nagyon makacsok vagyunk.


Szerintem lehet belőle jó kapcsolat. (Fentebb is írták.) Nem a horoszkóptól függ. Az csak iránymutagás.

2022. máj. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagy szerelem volt. Rövid ideig tartott.
2022. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!