Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nő és Bika férfi?

Rák nő és Bika férfi?

Figyelt kérdés

Elvileg jók együtt, de kíváncsi vagyok ki mit gondol. + Ha valaki ilyen kapcsolatban van, érdekel mi jó és mi nem annyira.

Köszönöm



2022. máj. 11. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Ismerek ilyen párt, és évek óta nagyon jól megvannak...szóval nem lehet rossz összeállítás :)
2022. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Jó lesz. Csapassad!
2022. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Én bika férfi helyett mérleg férfi vagyok és én is nagyon jól kitudok jönni a rák jegyűekkel, de a bika is jó kombó a rákhoz 😉
2022. máj. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
A bikánál jó kezekben van a rák az tuti 🙂
2022. máj. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es:ezt úgy érted el tudja viselni az elviselhetetlent? :))
2022. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

3 és 4-es vagyok.


A rákok jól alkalmazkodnak az emberhez és ragaszkodó lények, nagyon aranyosak a rákok.

2022. máj. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hmm.. Ez kedves. :)Ezek szerint a másik oldalukat nem ismered. :) 5-ös vok.
2022. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

De ismerem azt is, de aki mindig rendes volt hozzájuk, azokhoz rendesek is maradnak.


A rákok jól megérzik, hogy ki szereti őket igazán.

2022. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem jok egyutt, de a horoszkop nem csak napjegybol all. :)


Volt tobb bika napjegyu pasival kapcsolatom, jelenleg egy kos napejgyu de bika bolygokkal megaldott ember melle rendelt a Sors :)

Engem kiegeszit a bika jegy a megbizhatosagaval, nyugalmaval, birtoklasaval - en is az vagyok nem mindenki turi el… - es azzal hogy barmiben szamithatok ra.

O az aki folyamat gatyaba razza a kis eletemet, es nem var el erte mast csak azt hogy gondoskodjak rola ami nekem alapvetoen jon.- igy jo erzes. Nagyon jo az anyagiak teren is, hasonlo az izlesunk (kb az osszes bikaval) - bennem sok az oroszlan is igy a hedonizmus megjelenik amit szinten imadok, rakkent + a kenyelmet is.


Szerintem tuti paros szinte csak jo fenyszogek jonnek ossze ilyen parositasnal.

2022. máj. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!