Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpiók jegyük mi a baj az...

Skorpiók jegyük mi a baj az ikrek jegyűekell miért nem jöttök jól ki velük?

Figyelt kérdés
2022. máj. 11. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Mert skorpió makacs, az ikrek meg önfejű bolond.
2022. máj. 12. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
A Skorpió "nehézkesebb" jegy, hajlamos a befelé fordulásra. A lét komoly kérdéseire keres választ, az Ikrek viszont nagyon könnyed és extrovertált. Inkább mozgékony, szeret kalandozni, ez viszont éles ellentétben áll a Skorpió által képviselt értékrenddel. :)
2022. máj. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem tapasztaltam ilyet.
2022. máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
49%
Nekem skorpiókent ikrek jegyű pasim volt 10 évig.. nagy szerelem volt, de mindketten megváltoztunk, én sokkal szabadabb voltam gondolkodásban, ő korlátoltabb, de szerintem ez genetika nálam 😀 ugyanis más leírásokban azt olvasni hogy az ikrek szabadabb, a skorpió zárkózottabb.. én lazább voltam mégis. Szóval nem mindig horoszkóp függő. Van hogy jobb az önismeretre hagyatkozni, egyébkent az idő múktán minden ember változik és nembiztoa h egyforma ütemben, kit milyen impulus ér az eltelt idő alatt. Tehát nem minden horoszkóp függő. Nagymamám pl skorpió, nagyapám szintén ikrek. de ott pl a nagyapám kicsapongó volt, nagymamám szerényebb, mégis együtt maradtak. Más idők jártak akkoriban, ez emberenként változó.
2022. máj. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én ikrek vagyok,de eddig nem tapasztaltam ilyet a skorpióktól, pedig a legjobb barátnőm és a pasim is az. És mellettük több skorpióval is jóban vagyok. De érdekes,hogy ők ketten vannak felemás viszonyban egymással. Azt viszont elismerem, hogy nem vagyok egy tipikus ikrek....
2022. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Apukám az egyetlen ikrek jegyű, akivel nagyjából kijövök, de lehet az ikrek aszcendensem miatt :) :D Néha nagyon fel tud idegesíteni, amiért nem érti meg a lelkivilágom, hozzám képest érzelmileg nagyon szegény ember, de imádom őt és nagyon tisztelem. Kicsiként egyébként apás voltam (anyukám bika és mai napig érződik az ellentét sajnos, mindig félreértjük egymást).

Azon kívül azért nem kedvelem általánosságban az ikrek jegyűeket, mert úgy érzem megbízhatatlanok és mindent is megígérnek, de betartani már annál is kevesebbet tudnak. Illetve nekem nagyon fontos, hogy valaki hű legyen a barátaihoz/szeretteihez, nekem nem szimpatikus a túl nagy ismerettségi kör. De ez csak az én véleményem, csak csillagjegy alapján nem ítélek el másokat, illetve nem kötelező mindenkinek mindenkivel kijönnie.

2022. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
49%

A kérdés jó, ha rájöttél a valaszra írd meg majd...

Kavartam anno (en ikrek) skorpio lánnyal, mindaddig amig huzott egy olyat hogy kaptam ajándékba mozijegyet tőle majd a lehető legfinomabbab probáltam elmagyarázni neki, hogy a héten sehogy se érek rá, a filmre


Nos, 5 perc mulva az lakásajtaja elott találtam magam és soha többé nem állt szóba velem :D

Soha tobbe skorpiokkal kezdeni, jól írták fentebb, messze állnak egymastol nagyon a 2 jegy.

2022. okt. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!