Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy skorpió és egy oroszlán...

Egy skorpió és egy oroszlán párkapcsolatban milyen?

Figyelt kérdés
Előre szólnék hogy lány-lányról van szó.Vele van a legmélyebb kapcsolatom,és nyílván nem így ítélek csak kíváncsi vagyok.Néha azért előfordulnak viták,nem értünk egyet és stb de azokat mindig megoldjuk(még csak barátok vagyunk)

2022. máj. 12. 20:06
 1/9 anonim válasza:
73%
Nem a legjobb parositas.
2022. máj. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha csak azért érzed mélyebbnek a kapcsolatot,mert osztoztok a "melegekkel" kapcsolatos problémákban attól az még nem fog hosszabb távon működni..Jól érzem,hogy te vagy alárendelt?
2022. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem mindegy mi? Ha ez befolyásolja a döntésed akkor ideje lenne beszélned egy pszichológussal.
2022. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elpofáztam drága utolsó autista válaszoló hogy nem számít.Max neked kell pszichológus,és

jó modort is tanulhatnál mellé.Húzz innen ha csak erre vagy képes


#3

A legjobb barátnőm,mindenünk egy.Mindent tudunk egymásról,és csak egymásra számíthatunk jóideje.Mintha a testvérem lenne,de közbe több is.Nincs olyan hogy alárendelt😅nem tudom ezeket honnan szeded

2022. máj. 13. 15:59
 5/9 anonim válasza:

Drága kérdező, ideje jó modort tanulni, a válaszoló csupán leírta, hogy ez nem nagyon befolyásolja a kapcsolatot. Te voltál az, aki nem szép jelzővel illette.


Csak ugyanazt tudom mondani, nem fog a horoszkóp befolyásolni semmit. Esetleg ha leírnád, hogy milyen a személyiségük, talán tudnánk válaszolni rendesen.


Továbbiakban szép napot kívánok:)

2022. máj. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,

Ez a stílus mindent elárult rólad :)

2022. máj. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 dudás egy csárdában esete.
2022. máj. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Örök harc, hogy ki a főnök.
2022. jún. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt egy oroszlán lány barátom és hű. Sokszor direkt próbált kiborítani és párszor sikerült is, aminek sértődés lett a vége főleg az ő részéről.

Az biztos, hogy nagyon dinamikus duó, mert ugyan a skorpió víz jegy, rohadt szenvedélyesek vagyunk, így a tűz jegyű oroszlánhoz tökéletes partner in crime. :)

Viszont ez az a szenvedély és tüzesség, ami a negatívat is hozza a kapcsolatban, a sok esetleges súrlódás és félreértés és forrófejűség.

2022. jún. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!