Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ezek alapján milyen ember...

Ezek alapján milyen ember lehet? Aki ért a horoszkóphoz írna jellemzőket?

Figyelt kérdés

Napjegy: Vízöntő

Aszcendens: Nyilas

Holdjegy: Bika


Ja és nő,ha ez is számít



2022. máj. 14. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
2 keze, 2 lába, 2 szeme, 2 füle és 2 melle van.
2022. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Könnyed vízöntő, intelligensen humoros nyilas és egy hedonista bika keveréke, egy igazi kalandor lehet.
2022. máj. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
A nyilas szabadszellemű, örökmozgó és mindig utazni szeret. A nyilasok fővágya az utazás.
2022. máj. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon okos, változatos, kíváncsi, kreatív, sokoldalú, alapesetben vidám természetű.

Nem szereti a bezártságot, és inkább megy erre-arra a világban amíg egyszer meg nem unja.

Viszont a kapcsoltban érzelmileg elég hideg. Sokszor túlságosan ragaszkodó - máskor viszont teljesen érzelemmentes.

2022. máj. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Ja és hajlamos a függőségere. Jobb ha elkerül mindenféle kábítószert!
2022. máj. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

A bika nagyon előnyös jegy, optimista, pozitívan gondolkodik és nincs annyi dűhrohama, mint amennyi például egy kosnak van.


A nyilas örökmozgó, nagyon szereti a kirándulásokat, nagyon utazásmániás, állandóan utazni szeret.


A vízöntő pedig nagyon együttérző és kiegyensúlyozott, ugyanúgy ahogy a mérleg jegy is.

2022. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

"A nyilas örökmozgó, nagyon szereti a kirándulásokat, nagyon utazásmániás, állandóan utazni szeret."


Hát nyilas vagyok, utazni évente 2x szeretek, mikor nyaralni megyünk, egyébként meg nem.

Örökmozgó sem vagyok.


(Nem lehet, hogy a születési dátumom nem túl meghatározó?)

2022. máj. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7


A nyilas szabadszellemű, örökmozgó és mindig utazni szeret. A nyilasok fővágya az utazás.


Én nekem a nagynéném mondta mindig ezt.


De én mérleg jegyű vagyok és egész kiskorom óta szeretek én is utazgatni. :)

2022. máj. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

#8


Nincs összefüggés a horoszkópod és aközött, hogy szeretsz utazgatni.

2022. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet csak a horoszkóp szerint élni. De vannak benne igazságok. Ez viszont egy része csak, nagyban meghatározza a dolgokat a gyári beállítottság, habitus, tapasztalatok amik majd az élet soràn kiválasztódásra kerülnek.

Viszont ettől független sok igazság van a horoszkópban is, sok oldalon ennek ellenére irkàlnak össze vissza butaságokat, egyik oldal ellentmondva a másiknak, mert hiába írja valamelyik okos, hogy neked utazni kellene meg nagyokat bulizni - eleve egy érett ember, egy idő után az ilyen hedonista dolgokat kukázza, hogy csak erről szól minden - holott a saját megérzésed arra sarkall, hogy befelè fordulj, stb.

Szóval van benne igaz is, de nem lehet csak ezt… meg fel kell ismerni az adott élethelyzeted, és már is tudod, hogy melyik horoszkóppal kapcsolatos oldal ír inkább odavonatkozót, tehát inkább közelít, reális, ha nem is mindenben talál be, de azért közel van, és melyek azok amik totális marhaságokat vetnek “papírra.

2022. aug. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!