Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg férfiak, milyen számoto...

Mérleg férfiak, milyen számotokra az ideális nő?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdonságokat egyaránt nézve.
2022. máj. 20. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát, szerintem egy ideális nő számunkra igazából legyen férfi. Külsőre és belsőre is.
2022. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
legyen jó súlyban.
2022. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ja! MÉRLEG!!!


MELEGnek olvastam.


1-es voltam

2022. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
60%

Magamról tudok csak írni, lehet más mérleg másként látja.


Külső: számít is meg nem is. Én azt gondolom magamról, hogy nekem fontos a külső, de nem lehet leírni, hogy mi tetszik. Van olyan nő, aki nem kellene hogy tetszen, mégis, valamiért nagyon bejön, más pedig pontosan követi a vágyaimat, és mégsem tetszik. Megpróbálom leírni:


Arc: Legyen benne valami játékosság, nem kell kereknek lennie, szeretem az egyenes éleket. Nagyon fontos a szép arc.


Haj: legyen hosszú és egyenes, a szín mindegy, Vörös, Fekete, Szőke, Barna, egyaránt jöhet.


Testalkat: Sportos, de nőies. Szeretem látni a nőies izmokat, de nem a testépítő jellegűeket, csak éppenhogy látszódjon hogy ott van.


Mell és fenék: Én a kicsit szeretem. Legyen persze ott valami, ne legyen fiús, de egy kis, formás mel jobban beindít, amint a hatalmasak.



Belső:

Legyen okos, legyenek ötletei, de halgassa és értse meg az enyémeket is, legyen jó a kommunikáció. Szeressen szabadban, a természetben lenni. Legyek fontos neki, szeretnék biztonságot adni, és irányítani a kapcsolatot, de úgy, hogy közben ő sem elveszett nélkülem, feltalálja magát, és vannak ötletei, vágyai.

2022. máj. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm, ment a zöld ☺️
2022. máj. 25. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!