Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak nő Mérleg férfi kapcsola...

Halak nő Mérleg férfi kapcsolat mennyire működhet?

Figyelt kérdés

2022. máj. 21. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Életem legharmonikusabb kapcsolata volt. Nem hiszek túlzottan az ilyesmiben, de az jó volt.

halak nő

2022. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mérleg jegyűek nagyon okosak és mindig megtudják találni a módját, hogy hogyan másszanak ki a csávából. Jól tudják az életet élvezni is és aki körül veszi őket, azt nagyon tudják becsülni.


De belülről elrejtve van egy sötét bosszúálló énjük, amitől azért egy kicsit mindig is tartottam.


Nyilas nő 🙂

2022. máj. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a napjegytől függ.
2023. febr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Döntésképtelenség jut elsőre eszembe erről a kombinációról :) A Halak önmagában bizonytalan, sokszor a hangulatai, intuíciói irányítják, hol erre, hol arra. Néha lelkesedik, máskor sajnálja magát. A Mérleg meg alkalmazkodni akar, halogat. Mindkettő fél attól, hogy rossznak tartsák. De persze azért akarnak dolgokat, csak nem mondják, hanem mártírkodnak, rosszabb esetben manipulálnak.

Egyébként tényleg nem csak a Nap (milyennek tartom magam) számít. Fontos az aszcendens (milyennek szeretném, hogy lásson a másik), Hold (ösztönös érzelmi reakciók, kötődés), Mars (ideális férfi / férfi energiák), Vénusz (ideális nő / női energiák). És még egy csomó mindent lehet vizsgálni.

2023. febr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A döntésképtelenség elég jó szó. Ebben a kapcsolatban én vagyok a Halak nő egyébként.
2023. febr. 17. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!