Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az iker szülötteknek ugyanaz...

Az iker szülötteknek ugyanaz a horoszkópjuk?

Figyelt kérdés

Ha császárral születtek és max 1-2 perc az eltérés a rögzített születés időpontja között?


Ezt hogy korrigálják a számításoknál? Mennyire tudnak eltérni egymástól az ikrek horoszkópjai?



2022. máj. 22. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Max akkor tér el ha fordulónapon születnek, az egyik éjfél előtt a másik meg utána, pl április 20 még kos, 21 már bika.

Ez azért ritka, de biztos volt már rá példa a történelemben.

És miért kellene ezt korrigálni amúgy? Egy ikerpár két külön ember.

2022. máj. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Az Ikreknek ugyanaz a horoszkópjuk.
2022. máj. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Néhány perc a legtöbb esetben nem oszt nem szoroz.

Írd be valami netes kalkulátorba a saját születésed. Ha tíz perccel előbbre vagy későbbre írod, akkor nagyon nagy eséllyel ugyanazok a jegyek jönnek ki minden bolygónál. Nagyon-nagyon kicsi az esélye, hogy percbéli külöbségek eltérést adjanak.

(Én magamnál pl. kipróbáltam kíváncsiságból, mert van némi egyetnemértés családon belül, hogy mikor is bújtam ki. :D Plusz-mínusz negyed óránál nincs eltérés.)

2022. máj. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3, az aszcendensnel mar nagyon is számít a plusz minus negyed óta
2022. máj. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
4, Nem feltétlenül (esetemben pl. nem), ezért írtam a kérdezőnek, hogy próbálja ki valami kalkulátorral, mit dob ki, ha negyed óra eltéréssel írja be az adatokat.
2022. máj. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor se lenne ugyanaz, ha egy fizikai térben helyezkednének el szülés közben. Szóval akkor se, ha egy baba test helyében lenne a két test, és utána külön vállna.


Nem hogy így..., rengeteg idő, és helykülönbséggel.

2022. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy asztrológus beszélt erről egy videóban és elmondása alapján már pár perc különbség is jelentős eltéréseket eredményezhet az ikrek képletében.


Ezt nem igazán tudom elképzelni, de egy szakember valószínűleg sokkal több szempontból és alaposabban szemléli a születési képleteteket, szóval, ez akár igaz is lehet... :)

2022. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Hát hogyha ikertestvérek, de mondjuk van közöttük perc eltérés hogy az egyik május 20.-án születik 23:59-kor az még bika csillagjegy, de ha a másik 0:00-kor születik azaz május 21.-én az már ikrek jegyű.
2022. máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Pár perc is számít.

Megnéztem magamnak, ha csak 5 perccel korábban születek egy bolygóm már másik házban van.

Egyébként a horoszkóp energiákat jelöl nem konkrét tényeket kőbe vésve. Tehát ha pl születik két ember ugyanabban a másodpercben, és mindkettő mondjuk rák 10-es házzal születik lehet az egyik óvónő a másik ápoló lesz, vagy az egyik főűllású anya, vagy mondjuk bármi más munkája lesz de olyan férje vagy gyereke lesz akit ápolnia kell. Mert ugyanaz az energia, ez esetben a rák anyáskodása, gondoskodása a karrier házában kismillió módon megnyilvánulhat.

2022. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!