Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek pillanatok alatt el...

Ikrek pillanatok alatt el tudja csavarni Ráknak a fejét? Aki nem hisz horoszkópban az ne írjon!

Figyelt kérdés
2022. máj. 26. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Rák vagyok és az én fejemet 2 bombázó ikercsajszi az engedélyemmel elcsavarhatja, de vigyázzanak, hogy ne törjék ki.
2022. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Rák vagyok és egy szép lábú miniszoknyás Harisnyás nő sokkal hamarabb el tudja csavarni a fejem Függetlenül attól hogy ikrek vagy nem ikrek. Talán ikrekkel még nem is volt dolgom, bika, kos meg oroszlán jutott bőven. Életem legnagyobb szerelme pedig mérleg volt.
2022. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szia! Hány évig voltál együtt mérleggel? Milyen gyakran veszekedtek? Szerelem volt első látásra? Nehéz meghódítani mérleget?
2022. máj. 26. 18:48
 4/13 anonim válasza:
100%
Az én párom rák, eddig az összes exe és én halak vagyunk. Annyira hamar nem sikerült elcsavarni a fejét mert nem sokkal előtte elég nagy csalódás érte, viszont 3 és fél éve együtt vagyunk és mindketten nagyon jól érezzük magunkat egymás társaságában :)
2022. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Hány évig voltál együtt mérleggel? Milyen gyakran veszekedtek? Szerelem volt első látásra? Nehéz meghódítani mérleget?"


Nem nekem szól a kérdés, de mondom én, hogy mérleghez minden jegy illik, csak kos ne, mert ha a kos felökleli a mérleget, akkor a mérleg összetörik.

2022. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
kb fél ora alatt gerincre tudja vágni
2022. máj. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én Rák vagyok, volt dolgom munka tekintetében Ikrek nővel.

Eléggé nem tudtunk kijönni egymással negatív értelemben, tehát van benne igazság.

2022. máj. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A rákot, ha itt is víz és levegő párosításról beszélünk, akkor pedig a rákot a mérleg tudja a legjobban a szeretetre manipulálni. A mérleg tényleg jó hatást tud a rákra gyakorolni, ami pedig a ráknak nagyon jól is esik, így a rák örömmel megy a mérleg irányítása alá és a rák a mérlegnek mindig meg tud bocsátani, mert a rák nagyon szereti a mérleget és bármikor a kemény páncéljával óvja is a mérleget. A víz és levegő párosításnál a rákot csak a mérleg tudja jó irányba manipulálni.



Víz és levegő párosításnál


Vízöntő -> Skorpió


Mérleg -> Rák


Ikrek -> Halak

2022. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem azért, de rák és mérleg között jó kapcsolatot szokott kialakulni, mint ikrek és rák között.

TAPASZTALAT

2022. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És az ikreknek melyik jegy előnyös? 🥺
2022. máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!