Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió jegyűek mi a baj szűz...

Skorpió jegyűek mi a baj szűz jegyűekell?

Figyelt kérdés
2022. jún. 16. 10:07
 1/9 A kérdező kommentje:
Skorpiók mit nem kedveltek szűzben?
2022. jún. 16. 10:08
 2/9 anonim ***** válasza:

Az, ahogyan keresik a másikban a hibát és abszolut tapintatlan módon közlik is, ha találtak "valamit", ami ő tökéletességüknek nem megfelelő.

Iszonyat magasak az elvárásaik másokkal szemben, még ha ők maguk sincsenek a helyzet magaslatán. Csak az a jó, úgy a jó, ahogy ők csinálják, ahogy ők megálmodták.

Pl szépen elrendezek valamit, erre jön a szűz, és átrendezi, mert az csak úgy jó, ahogy ő csinálja.

Legtöbbjük hajlamos a másik ember fejére nőni és irtó nagy paraszt tud lenni.

Rengeteg szüzet ismerek.

Két tipusuk van: a rosszabbik, amelyiket fentebb jellemeztem és a szelid, barátságos fajta, közülük némelyikkel félig meddig baráti a kapcsolatom, bár még ennek ellenére sem vagyunk igazán egy hullámhosszon. Volt szűz partnerem is (egyetlen egyszer), de mondanom sem kell, nem volt zökkenőmentes kapcsolat, hiába akartuk nagyon, a kémia megvolt köztünk, meg az első látásra őrület, de túl felületesnek tartottam. Két külön világ voltunk.

Ami a legjobban zavar bennük, hogy még a legközelebb álló szüzekben is érzem a felém áradó szkepticizmust, valamiféle lekicsinylést és bizalmatlanságot. Egy szóval, egy előnytelen, haszontalan, felesleges szarnak érzem magam a legtöbb szűz jegyű közelében, mert akarva vagy akaratlan, de ezt éreztetik. Eltekintve a nagyon ritka kivételtől, mert van kivétel köztük, de mondom, nagyon ritka és ezeket a szüzeket nem is ismerem annyira, tehát lehet velük is pórul járnék, ha huzamosabb időt töltenék velük.

Egyetlen más csillag jeggyel sem ilyen nehéz kijönnöm. Még a bika hasonlóan nehéz eset tud leni. Meg némelyik kos. Így, sorrendben...a szűz vezet ...

Üdv. Egy skorpio

2022. jún. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmi bajom velük. Nem érdekel a csillagjegye, csak az, hogy milyen ember. Sohasem néztem amúgy, ki milyen jegyben született. A barátnőmét se tudom, nem érdekel. Lehet pont szűz, passz....
2022. jún. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es jól összefoglalta a dolgot, én sem fogalmazhattam volna meg jobban! 😏
2022. jún. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szűz nappal, skorpió aszcendenssel 👀
2022. jún. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy semmi nem jó nekik. Nem elég a 250%, nekik 300% kell.

Ha minden jó, ők abban is megtalálják a rosszat.

Ha valami hibás, nem tudnak belenyugodni, és úgy hagyni, pedig tökéletes úgy sem lesz.

Ezt maguktól is elvárják, és mástól is. És annak ellenére, hogy saját magukon tudják, hogy ezek az irrealis elvárások leépítik az embert kábé, azért csak elvárják ugyanezeket mástól is, pedig - a saját kárukból - tudhatnák, hogy ezzel mit okoznak másnak.


Sok szűz napjegyű holdjegyű vagy aszcendensű vesz körül, nem mindegyik ilyen durva egyébként. Szóval a kivételnek mint mindig tisztelet! 😊

2022. jún. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan ikrek vagyok, de ugyanezt tapasztaltam, hogy mindenbe képesek belekötni. Egészen addig amíg le nem oltom őket a levesbe... ha barát, ha nem...
2022. jún. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az oltás skorpióknál se marad el ;)
2022. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#3 még jó, hogy ez az asztrológia, horoszkóp topic...
2022. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!