Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nagyon hiszek a horoszkópokban...

Nagyon hiszek a horoszkópokban ez nagyon gáz szerintetek?

Figyelt kérdés
2022. jún. 22. 19:31
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Egyre több fiatal kezd hinni ezekben!
2022. jún. 22. 19:32
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Elég gáz, mégis milyen fizikai módon tudna hatni az életedre egy távoli bolygó? Egyedül a gravitációs hatásával képes hatást gyakorolni nagyin kis mértékben, de az utcán elhaladó autók is sokkal nagyobb gravitációs vonzást gyakorolnak rád szóval ez is kilőve. Varázslás nem létezik, a világ a már felismert és felfedezett fizikai törvényszerűségek alapján működik.
2022. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%

Nem gáz hogy elhiszed, valóban megkülönböztethető 12 születési archetípus, és persze azok végtelen arányú keveredése, de a koncepció megértése a teljes felfogásodat megváltoztatja.

2# felvetése is helyes, és ha megérted mégis hogy lehetséges, a Világegyetemet is jobban megérted.

2022. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

Én meg a gazdaságban hiszek, abban hogy a papírpénz a zsebembe értéket hordoz mert mindenki hisz benne. A kriptovalutákban, hogy egy a valóságban nem létező adathoz pénzösszegeket kapcsolunk és veszünk-fizetünk vele. Az óraátállításban is hiszek, hogy van minden évben két nap amikor eldöntjük hogy nem éjfél van hanem egy óra. Sőt még keresztény is vagyok.

A minket körülvevő világ fele ugyanannyira fiktív és bebizonyíthatatlan dolgokból áll mint a horoszkóp, miért ekkora baj ha valakinek örömet okoz ha abban hisz?

2022. jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
14%
ok nem gáz ,ha hiszel benne te dolgod , de ajánlanám a tudományosabb megközelítést .pl mbti vagy enneagram (személyiségtipologia) ha érdekel
2022. jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

Ha tanulmányozod, kritikusan szemléled, okulsz belőle, akkor nem gáz.


A vakhit az gáz, de ha rászánod az energiát a tanulásra, az előnnyé válik. Egy időben én is rá voltam cuppanva, de idővel a helyére került, pozitív értelemben.

2022. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Igen, gaz, a bolygok egyutt- vagy akarmilyen allasara alapozni donteseket, parkapcsolatot, barmi mast egyszeru ostobasag.
2022. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Bálvány ***** válasza:
93%
Milyen mély az asztrológiai tudásod, amelyre a hitedet alapozod?
2022. jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Én nem ítéllek el miatta. De én a horoszkópokkal nem értek egyet, számomra az a tudás amelyet magában hordoz, nem kielégítő, szerintem tévutakra vezethet,de az hogy sok embernek reményt ad a jelenléte,ez szép dolog.
2022. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

3

A kérdező az asztrológiai tudása miatt tökéletesen tisztában van azzal, hogy a föld lapos és a nap kering körülöttünk.

2022. jún. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!