Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg a mérleg a legszerencs...

Tényleg a mérleg a legszerencsétlenebb csillagjegy?

Figyelt kérdés
2022. jún. 22. 22:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%

Eleve a merlegnek vannak a legrosszabb tulajdonságai magára nézve, nekem 3 merleg bolygom van es iszonyat szerencselten vagyok…

Nézz meg egy oroszlán leírást… a szerencse es az erő maga

2022. jún. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Cáfolom az Oroszlán leírását.

Az vagyok és eddig volt két Mérleg,akik sunyin átvertek, volt két Skorpió akik hűtlenek voltak és van egy Nyilas,akinek a látványától is kiráz a hideg.

Nem vagyok gazdag,sőt, a jóindulatomra és empátiámra eddig nagyon ráfaragtam, lelkileg is,de főleg anyagilag.

2022. jún. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a skorpió a legszerencsétlenebb magánéletileg
2022. jún. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 NTBS ***** válasza:
100%
Nem, szerintem egyén- és körülmények függvénye.
2022. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%

Mérleg vagyok, totál ateista, és egyáltalán nem érzem magam szerencsétlennek.

Szegény, de szerető családba születtem, 3-an voltunk testvérek. A szüleim sokat foglalkoztak velünk személyesen, nem a TV elé ültettek, hogy csendben ellegyünk. Meglett az eredménye, én például fizikában, matematikában voltam kiváló. Az érdeklődési körömnek megfelelő munkám van, ezért ez nem is munka, hanem játék számomra. Nagyon nyugodt a természetem, az egészségemmel semmi baj, jó a házasságom, kitűnő tanulók a gyerekeink, mert mi is mellettük voltunk, nem a TV-n, okostelefonon nevelkedtek. Mi más kell még? A kérdéseddel éppen ellentétben, nagyon szerencsésnek tartom magam.

2022. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
94%

Mit jelent most a szerencsétlen?


Az a valaki, aki egy igazi balf@sz és mindent elb@sz? Mert az szerintem mindegyik csillagjegyre igaz, amíg meg nem találja magát az életben.

Vagy az a valaki, aki önhibáján kívül kerül mindig rossz helyzetbe, nem alakulnak jól a dolgai? Az viszont szerintem is egyértelműen a skorpió. Sajnos negatív energiájuknál és aurájuknál fogva akaratlanul is vonzzák a rosszat, a balszerencsét.

2022. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#8

Te vagy a hülye, hogy azthiszed hogy nem így van. A skorpiók a legszerencsétlenebbek, ez tuti! ;)

2022. júl. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
91%
16 en merleg vagyok es pont az történik velem amit leírtál
2022. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!