Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Honnan eredhet a skorpiók...

Honnan eredhet a skorpiók rossz híre? Miért kell vigyázni velük?

Figyelt kérdés

Nem a bulvár-magyarázatokra vagyok kíváncsi, ami a b_ikkben meg a nlapjában van, mert azok nem nevezhetőek hitelesnek.


Saját tapasztalat valakinek?

Van valaki aki pozitívan csalódott?


2022. jún. 29. 21:55
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Nekem nagymamám volt skorpió. Egyrészről egy végtelenül aranyos néni volt, de egy pillanat alatt tudott "szúrni" pl sokszor megkaptam már hogy nem vagyok sovány, meg hasonló a súlyommal kapcsolatos dolgok, amik azért nem estek jól, de ugyanezeket másnak is mondta szemrebbenés nélkül szóval igazából aztán csak mosolyogtunk rajta, de én így éltem meg hogy akaratlanul is bántó tudott lenni
2022. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Mert bosszúállók, birtoklók, irányítók, önzők.
2022. jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#2 Van ilyennel kapcsolatban tapasztalatod?
2022. jún. 29. 23:11
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
3: van! Két exem is skorpió volt.
2022. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Megerősítem a kettest. Plusz a végén pofára esők... 😂
2022. jún. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Megerősítem az ötöst! :D
2022. jún. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Akkor már csak van valami benne! 😂
2022. jún. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
83%
Én is csak megerősíteni tudom a negatív véleményeket.
2022. jún. 30. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Életem legnagyobb szerelme egy Skorpió volt.

Úgy és akkor hagyott el,rengeteg megalázással,kigúnyolással, ahogy senki sosem viselkedett velem előtt úgy.

Évekig tartogatja a vélt, vagy valós sérelmeit,rád zúdítja, levegőt sem kapsz tőle,mikor már azt sem tudod,miről van szó.

Nagyon kedves,szeretnivaló tud lenni, de ha nem úgy mennek a dolgok, ahogy elképzeli,akkor csendben kavar,vagy látványosan szenved,de úgy,hogy a végén már te szégyelled magad - a nincs miért:)

Kíméletlen módon nyers,az embereket egyik percről a másikra kidobja az életéből.

De az egyik legtisztább szívű, ennek ellenére, viszont sosem tudni,mi jár a fejében.Mindent összerak, kombinál, sokszor aprólékosan visszakérdez régi dolgokra is.

Általában pedig olyan dolgokon kattog,amin más egy legyintéssel túljut.


Megfogadtam,hogy nem lesz több Skorpió társam,mert hosszú idő,mire az ember kiheveri a szurkálódást.

2022. jún. 30. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%
Én skorpió nő vagyok. Szerintem az eddig felsorolt összes rossz tulajdonság megvan bennem és bizony a többi skorpióban is. Igazából ezek minden emberben jelen vannak, hol dominánsabban hol kevésbé. Tudatosan kerülöm a gonszkodást és próbálom levetkőzni ezeket a rossz tulajdonságokat. Igyekszem nem megbántani se szándékosan se véletlenül az embereket több kevesebb sikerrel. Mert ez nem jó.
2022. jún. 30. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!