Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Felcserélt holdjegy és mars a...

Felcserélt holdjegy és mars a párommal, jelentenek valamit?

Figyelt kérdés

Enyém: halak hold, nyilas mars

Övé: nyilas hold, halak mars


Valamint én mérleg vagyok, ő ikrek.


9.ház (enyém): ikrek

9.ház (övé): mérleg



2022. júl. 16. 18:29
 1/1 anonim válasza:

Olyan jelentése lehet, hogy a holdjegyeitek "megtalálta" a másik félben "saját" Mars-át. Szerintem nincsen felcserélve, hanem kiegészítik egymást. Párkapcsolat szempontjából nem igazán jelentős.


Ezek alapján szerintem te vagy a dominánsabb a párkapcsolatban. Inkább realista módon közelítesz meg dolgokat. Halak holdjegy átal mindig segíteni akarsz mindenkin. A Mérleg napjegy kiegyensúlyozottá tesz, de érzelmileg labilis vagy. Nyilas Mars miatt folyton újítani akarsz.


Te és a párod sosem unatkoztok: tele vagytok érzelmekkel, egymást jól megértitek. Szerettek újítani, folytonos változás van körülötetek.

2022. júl. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!