Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán horoszkópú emberek...

Oroszlán horoszkópú emberek melyik horoszkópú embereket szeretitek a legjobban? Halak horoszkópú emberek melyik horoszkópú embereket szeretitek a legjobban?

Figyelt kérdés
2022. júl. 20. 12:19
 1/7 anonim válasza:
61%
A férjemet és a gyerekeimet szeretem a legjobban, hókuszpókusztól függetlenül. Oroszlán vagyok.
2022. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez az asztrológia kategória. Minek van itt?

Hülye válaszok nem érdekelnek, ha nem hisz benne, ne nézze ezt a kategóriát

2022. júl. 20. 13:13
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Az asztrológia az ostobaság. Különböző távolságban lévő csillagok földről látható beleképzelt alakjai nem tudják befolyásolni a biológiai felépítésünket vagy a személyiségünket.
2022. júl. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
69%
Az aszcendensem oroszlán, nem tudom ez számít e :) (a napjegyem bika) de talán a rákokat, bakokat, és a skorpiókat szeretem a legjobban, vagy legalábbis velük jövök ki a legjobban.
2022. júl. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A halakkal jókat szexeltem,a szűzeket utálom.
2022. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

#3



Egy par oracska van hatra, es kezdodik az Oroszlan-szezon, ami fuggetlen a Foldrol lathato csillagok bekepzelt alakjaitol, mert a Nap tropikus deklinaciojabol van kiszamitva, vagyis hogy heliocentrikus vonatkoztatasban a Fold a Nappalya melyik szakaszan jar eppen. Dehat a szideralis es a tropikus zodiakus kozti kulonbseg mar nem adja ki a Foxi maxi diplomaddal.....



Amugy kivanom neked, hogy kapj egy jo kis hogutat, hogy egy hetig ki se jossz a "zold hazbol", es akko' mondhatod, hogy a te eletedet nem befolyasolja, hogy eppen milyen szezon van :)



38F incel

2022. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Halak vagyok, akikkel jobban kijövök az ikrek, vízöntő, kos, bak, bika, nyilas. De ezek közül is vannak kivételek.


A legjobban magammal jövök ki az tény.

2022. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!