Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire hat ki a horoszkóp...

Mennyire hat ki a horoszkóp tulajdonságai az emberi kapcsolatokra ?

Figyelt kérdés
Van egy személy az életemben. Messziről elkerülném. Utálom gyűlölöm. De sajnos nem ilyen egyszerű. Viszont egyszer az ő csillagjegyéről kidobott a Facebook egy cikket. Elolvastam . Egyébként skorpió. És ott írta hogy leginkább bosszantó jegy a számára: az én es a másik közeli ismerősünk jegye. Velünk ez a személy állandóan harcol. De nagyon durván. Egyértelmű hogy alapvetően utál minekt. De eszembe jutott hogy lehet köze van ehhez is . Nem tudom.
2022. júl. 25. 23:24
 1/10 noidea213 válasza:
64%
Szerintem a csillagjegy dolog az f×szság, köszi heló
2022. júl. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Semennyire.
2022. júl. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
Csak részben.
2022. júl. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
A skorpió az ilyen. Mért nem tudod elkerülni?
2022. júl. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Aki hisz az ilyenekben, az instant lenullázza magát nálam. A horoszkóposoknál még egy fideszessel is előbb társalgok.


Szóval nagyon befolyásoló.

2022. júl. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
36%
Hasonlóan vagyok vele, mint az #5-ös válaszoló. Szerintem roppant taszító akit ilyen dolgok meghatároznak akár közvetlenül akár közvetetten. Amit írsz az egy merő baromság.
2022. júl. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezotéria kategória.
2022. júl. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

Teljes szuletesi kepletet kell nezni.



En peladul Ikrek Nap vagyok, vagyis nagydumas, kozvetlen, tarsasagi ember lennek elvileg, DE NEM, mert Rak az aszcendensem, igy az Ikrek Nap a 12. hazba esik, vagyis az Ikrek tulajdonsagoknak ezt a reszet lenullazza ez az allas. Nalam az Ikrek Nap ugy nyilvanul meg, hogy baromi konnyen tanulok, tehetsegem van a nyelvtanulashoz, gyorsan szamolok fejben, illetve nem vagyok kitarto, hamar raunok a dolgokra.



38F incel

2022. júl. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé. Ha a horoszkópod szerint szarvatlan marha vagy, azt el kell fogadnod. Egy kicsit lehet variálni a fényszögek igazításával, akkor két lábú marha vagy. Ez egy kicsit kényelmesebb szituáció.
2022. júl. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2022. júl. 26. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!