Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegyekre jellemz...

Melyik csillagjegyekre jellemző a változatosság?

Figyelt kérdés

2022. júl. 27. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Ikrek, vízöntő, nyilas, halak
2022. júl. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Milyen értelemben a változatosság?
2022. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Életkörülményekbeli változatosság.
2022. júl. 27. 21:39
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Írj már lécci példákat, mert nagyon sok mindent lehet rajta érteni. Vannak a változó jegyek, amiket az első válaszoló is felsorolt (Vízöntő kivételével mert az szilárd). Ők jól alkalmazkodnak a változásokhoz, tehát gondolom ez lefedi amire te gondoltál. A szilárd jegyeknek a legnehezebb ez (nem tudom a Vízöntő miért lett felsorolva, na mindegy).

Nekem pl egy bolygóm sincs változó jegyben, de erős a Vízöntő a képletemben és nekem nehezen megy az ilyen alkalmazkodás, bár tény hogy könnyít rajta a hármas Nap és Merkúr.

2022. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Előző vagyok még ennyit hozzáfűznék:

Ikrek: Kapcsolatok megváltoztatása

Nyilas: Célok megváltoztatása

Halak: Érzelmek megváltoztatása


Változó még a Szűz is: anyag megváltoztatása (gondolom a föld eleme miatt nem lett felsorolva az első válaszoló által)

2022. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kosnál is jellemző valamilyen változatosság?
2022. júl. 27. 22:09
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Az kardinális, ott inkább a dolgok elkezdése megy jobban. Ráadásul első jegy is egyben, belevág simán dolgokba.

De ne csak a Napjegyedet nézd, hanem az egészet. Mi az aszcendesed? Hold hol áll? stb

2022. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Vízöntő, nyilas, ikrek
2022. júl. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!