Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hatodik házam nagyon szerencsé...

Hatodik házam nagyon szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Hatodik házam nagyon zsúfolt: 5-6 bolygó és köztük a SZATURNUSZ is. Súlyos betegséggel élek és az egészségem sosem volt jó.

Ez így nagyon rossz ugye?



2022. aug. 5. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Figyelj, ha hiszel és bízol magadban, nem leszel az.
2022. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem inkább te vagy a szerencsétlen?
2022. aug. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
55%
Barátom, ez a házak és a Szaturnusz nélkül sem lenne túl jó...
2022. aug. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

#4es

Te talán jobban értesz hozzá? Esetleg van horoszkóp diplomád? Ezt utálom a mai társadalomban mindenki belepofázik mindenbe úgy hogy semmit nem ért a dolgokhoz.

2022. aug. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erre így nem lehet válaszolni. Látni kéne hozzá azt a képletet. Nem mindegy, milyen bolygók vannak ott és a bolygókon kívül még sokminden más is számít. Sajnos én nem vagyok asztrológus, de gondoltam legyen itt egy valamelyest értelmes válasz is.
2022. aug. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bálvány ***** válasza:
Küld képletet és biztos jön értelmes válasz is!
2022. aug. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a késői válaszért, itt a képletem: [link]
2022. nov. 2. 16:14
 8/8 Bálvány ***** válasza:

Tehát, a Szaturnusszal sok baj nincs, egész csinosan áll uralomban a (saját) Bak jegyében, még a rossz fényszögekből sem kap. Így, egy szolgálattal töltendő életre ítélhet, de más bajt nem okoz.

Mi a helyzet a karrierrel a munka világában?

MC az akaratos Kosban, ura a Mars pedig jó erőben a 6. házban, együttáll az Uránusszzal.

Ez már egy kisebb asztrológiai atombomba. Ilyen állással rohamosztagosnak, vagy tűzoltóknak mehet az ember.

Csak sajnos a közeli Neptun miatt ez a hatalmas erő nem irányítható!

A képlet közepén lévő piros háromszög jelzi, hogy a Mars-Uránusz párost támadja a 4-es házas Hold a Mérlegből.

Ami talán egy ösztönös, érzelmi megfelelési kényszert jelezhet az otthonnak, apunak. Továbbá szembenáll a 12-es házba menekülő Jupiterrel, amit a Rák ölel. Valamiféle érzelmes, családcentrikus elzárkózás lehet ez?

Amatőr diagnózisom szerint ezek a humán célok lefojtják, akadályozzák a munka területének szélsőséges dinamizmusát, ami így a nem tud eléggé a felszínre törni és betegségek formájában jelenik meg.

2022. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!