Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Jelent valamit ha két embernek...

Jelent valamit ha két embernek majdnem ugyanaz a születési diagramja? (Birth chart) Minden jegy ugyanaz kivéve a napot a holdat es a venuszt

Figyelt kérdés
nem nagyon vagyok jartas ilyenekben csak kíváncsiságból néztem meg és nemtudom jelent-e valamit

2022. aug. 10. 16:16
 1/6 Bálvány ***** válasza:
linkeld a két képletet!
2022. aug. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2022. aug. 10. 23:33
 3/6 Bálvány ***** válasza:
63%
Két emberhez 5 link és mindegyik hibás
2022. aug. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem lehet megnyitni? Azert 5 mert tobb oldalon is megneztem es nemtudom hogy melyik a jó
2022. aug. 11. 09:25
 5/6 Laylah ***** válasza:
Max. azt jelenti, hogy hasonlóak vagytok.
2022. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit, maximum annyit hogy vannak olyan személyiségjegyek amivel mindketten rendelkeztek.

De egy-két aprónak mondott eltérés is nagyon sokat tud jelenteni, mondjuk hogy ha veszünk egy ikreket akiknek a képletei nagyon hasonlóak - De még így is lesznek meghatározó eltérések.

2022. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!