Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Bak Nő milyen természetű?

A Bak Nő milyen természetű?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:

(Capricorn, december 21 - január 19)

A Bak nő jellemvonásai


A Bak nő magányos és független. Bár fiatal korában bátortalan és határozatlan, idővel egyre inkább magabiztossá válik. Mindig több célt tűz ki maga elé, ezért csak ritkán sikerül mindent bevégeznie.


Kedveli és épp keresi a hírességek társaságát.Annak ellenére, hogy álmodozó, képes megmaradni a realitás határán belül. Ezzel együtt, számító teremtés. Mert mindig elégedetlen önmagával, folyton tanul, képezi magát, hogy minél több területen elérje a lehető legtöbbet.


A Bak nő tudása vitathatatlan. S erre büszke is, sőt beképzelt. A Bak nő nyugodt természet, de ha bántják, nem felejti el, sőt bosszúálló. Az élet megadja neki a szükséges kényelmet, a biztos megélhetést, külsőleg is ápolt és jó ízlésű, mértékkel sminkeli magát, nem feltűnősködik, mégis szereti ha csodálják. Alkalmas titkárnőnek, tanárnak, orvosnak.


A Bak nő temperamentuma


A Bak nő nyugodt, nagyon türelmes, ritkán idegeskedik. Az a tipus, aki mindig saját maga igyekszik rendezni az életét. A tétlenséget nem tűri, ezért mindig talál valamit, amivel kitöltse az idejét.


A Bak nő érzelmi élete


Látszólag távolságtartó, pedig csak elővigyázatos. A Bak nő ritkán keveredik alkalmi szerelmi viszonyba. Félénksége és kezdeményezőkészsége hiánya azzal magyarázható, hogy előre fél a kudarctól, vagy attól, hogy valaki nem is szereti, csak egyszerűen szórakozni vágyik vele. érzéki, de rendszerető, akit sosem fog senki teljesen uralni. Mégsem tud meglenni a szerelem gyönyörei nélkül. Szereti kívülállóként megfigyelni az embereket, a legapróbb részletekig kíváncsi mások életére. így szerzett tapasztalatai hozzásegítik, hogy előre megsejtse a férfiak óhaját. A Bak nőt nem könnyű meghódítani s ami még vonzóbb benne, hogy varázsa nem halványul el a korral. Lobbanékony természet, akit a legapróbb jel is lázba hoz, de a meghittségben nincs fantáziája, nem tér el a tradícióktól.



A Bak nő családi élete


A Bak nőnek szüksége van a biztonságra, ezért az a férfi van nála előnyben, aki képes ezt megadni neki. De mert nagyon igényes a párválasztásban, későn megy férjhez. A Bak nő választottjának minden szempontból meg kell felelnie egy egész sor feltételnek. Amennyiben nem megfelelő, igyekszik őt minden erejével a saját igényei szerint átformálni. A Bak asszony uralja a férjét, de hűséges hozzá s tőle is elvárja, hogy ne legyen csapodár. A hűtlenséget sosem bocsátja meg, de mindvégig nagyon jó anya.

2010. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
82%

Anyukám bak csillagjegyű bak aszcendenssel: zárkózott, irtó makacs, kevés barátja van, konzervatív, sokszor nem jó indulatú (máskor meg igen). Viszont nagyon intelligens és tájékozott: neki csak érettségije van és két szakmája, de a bika csillagjegyű, három diplomával rendelkező apámat kenterbe veri agyilag. Gyorsan gondolkodik, jó a szervezőkészsége és meglehetősen magas a lexikális tudása.


:o) Én meg bak vagyok bika aszcendenssel :o)

2010. szept. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én bak vagyok :D

amit a második írt leírást az egész jó, nagyjából illik is rám:P bár az a rész nem,hogy nem feltűnősködik:D

2010. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugribugri.
2010. szept. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én bak vagyok, szóval leírom neked, hogy milyen is vagyok pontosan:


szeretek feltűnősködni, nem szeretem a hiperaktív embereket, nagyon szeszélyes vagyok és ingerlékeny. Ambiciózus és szeret mindent maga megoldani, de ha valami nem érdekli azt az istenért se fogja :) Sokan azt mondják, a hangnemem fölényeskedő és parancsolgató. Szeretem az olyan férfiakat, akik kicsit bunkók és hűvösek. Persze velem nem kell bunkónak lennie. Nálam egy pasi legyen egy kicsit vad, de ne szeretgessen agyon. Elég, ha néha megölel, ha tudja, hogy rossz napom volt.


Ennyi :)

2010. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja, és beképzelt, fellengős, néha hajlamos vagyok füllenteni is.
2010. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!