Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az Oroszlán Mars az egyik...

Az Oroszlán Mars az egyik legelviselhetetlenebb állás férfi képletben?

Figyelt kérdés

Megjegyezném, hogy itt nem az Oroszlán Napú férfiakról beszélek, akik ugyebár az Oroszlán havában születtek (bár azok sem a kedvenceim), hanem azokról, akiknek a Marsuk áll az Oroszlánban.


Több ilyen férfit is ismertem (nem párkapcsolati szinten, hanem munkahelyről, ismeretségi körön keresztül, stb) és mindegyik főnökösködő, pökhendi, agresszív, követelőző, és arrogáns volt, olyan, aki lenézi és belerúg a nála gyengébbnek hitt emberekbe, több közülük a nőgyűlölő, megalázó, stb.


Ha belefutok egy ilyen férfival, szinte kivétel nélkül mindig kiderül, hogy Oroszlán Marsa van és félelmetes a hasonlóság.


Tapasztalatok?


Zárójelben megjegyezném, hogy Kos Mars és a Nyilas Mars is tűz Marsok, de azokkal nincs ilyen problémám, sőt, a Kos Marsú férfiakat kifejezetten kedvelem.



2023. jan. 5. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
A nap és bolygók állása a születés pillanatban nem folyásolja be senki életét és személyiségét
2023. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D-Mano ***** válasza:
Nem sok ember képletét ismerem, és egyet sem, akinek Oroszlánban lenne a Marsa. De pl. nekem pont az Oroszlánban van a Marsom, és nem vagyok ilyen. Mondjuk retrográd a Marsom, szóval lehet, azért.
2023. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Jómagam egy Mars Oroszlán férfi vagyok, akire nem illik a leírásod. Nagyon visszahúzódó, csendes férfi vagyok, a legtöbbeket körülöttem meglepné, hogy van nekem egyáltalán 1 oroszlánom is.

Nyilván függ az összes többi bolygóba levő jegyektől is, meg a neveltetésedtől, környezetedtől. Én amúgy napba halak jegyű vagyok.

2023. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A 3as egy nagyon jó példát írt.

Ugye az oroszlan jegyet a Nap uralja, így a Marsnak itt mindenképp a Nap az uralkodó bolygója.

Attol függően hogy a Nap milyen jegyben van, hatással lehet a marsra, és hogy hoygan jelenik meg. Ha olyan jegyekben van, amikre jellemző az impulzivitás, vagy agresszió, ott igen, előfordulhat, hogy a mars oroszlánnal rendelkező valaki így is tud viselkedni.

De olyan jegyek, amik visszahúzódóbbak, konfliktuskerúlőbbek - pl halak, esetleg rák, bika, mérleg - az oroszlan marsnak ez az intenzívebb jellege moderáltabb, vagy vissza van fogva.

Ezzel szemben pl egy kos nap, orolszlán nap, vagy nyilas nap siman hozhatja az általad leírtakat.

2023. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg ha tudod a napot hogy milyen jegyben van, nézz meg egy ugyanabban a jegyben lévő marsra is egy leírást. Lehetnek hasonlóságok.

Ha a nap a nyilasban van, akkor egy mars a nyilasban leírást is.

2023. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy általánosítás, ráadásul kiragadsz egyetlen dolgot a képletből
2023. jan. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A 3as egy nagyon jó példát írt.


Ugye az oroszlan jegyet a Nap uralja, így a Marsnak itt mindenképp a Nap az uralkodó bolygója.


Attol függően hogy a Nap milyen jegyben van, hatással lehet a marsra, és hogy hoygan jelenik meg. Ha olyan jegyekben van, amikre jellemző az impulzivitás, vagy agresszió, ott igen, előfordulhat, hogy a mars oroszlánnal rendelkező valaki így is tud viselkedni.


De olyan jegyek, amik visszahúzódóbbak, konfliktuskerúlőbbek - pl halak, esetleg rák, bika, mérleg - az oroszlan marsnak ez az intenzívebb jellege moderáltabb, vagy vissza van fogva.


Ezzel szemben pl egy kos nap, orolszlán nap, vagy nyilas nap siman hozhatja az általad leírtakat."


Igen, pontosan, de ez még nem minden. Ha esetleg együttáll más bolygókkal, illetve mikkel van fényszögben, és milyen házban

2023. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Így igaz. 👍
2023. jan. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!