Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan lehetne jellemezni egy...

Hogyan lehetne jellemezni egy Kos nő és egy Ikrek nő barátságát?

Figyelt kérdés

2023. jan. 15. 04:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A legtüzesebb és a leglevegősebb jegy találkozása.

Elemi szempontból a legtökéletesebb.

2023. jan. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
A kos csillagjegyüek bátrak, kompetitívek és lelkesek és a legtöbb emberrel kijönnek, mert nagyon nyitott gondolkodásúak, kivételesen jó a kapcsolatuk as ikrekkel, mivel az ikrek egy szociális, élénk és spontán jegy.
2023. jan. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es, én is így látom. Jó sok energiája van mindkettőnek. Nem lehet eldönteni, melyik az aktívabb. A Kos és az Ikrek is mutathatja egymás tulajdonságait, én azt vettem észre.
2023. jan. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Bocsi, nem ide tartozik, csak ki kellett írnom magamból.

Szűz nőként, engem megriaszt Kos párom vakmerősége, amit én meggondolatlannak tartok. Persze én túlságosan a földön élek (szűz), az ő lángoló tüzességét nehezen kezelem :(

2023. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet. Amikor együtt vannak jóbarátok, de amúgy az ikrek folyamatosan kibeszéli a kost és féltékenykedik rá, a kos meg önző módon maga alá rendel mindekit és pont letojja az ikrek véleményét.
2023. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kos szemtől szemben őszinte, megmondja a éleményét. Az ikreknek is megvan a véleményük, csak gyakran az ember mástól hallja vissza...összességében megvannak egymással, de elég felszínes is lehet a kapcsolat ikrek révén, én azt vettem észre, hogy az ikreknek gyakran tényleg 2 arcuk van: az egyik neked szól, a másik az igazi. Kosnak a vízöntő barátnőnek nagyon jó lehet, mindkettő az őszinteséget preferálja, még a nyilas is illik hózzá. Ikrekhez a mérleg nagyon illik.
ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!