Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg és skorpió tényleg...

Mérleg és skorpió tényleg nehezen jönnek jól ki egymással? Leginkább személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi!

Figyelt kérdés
2023. jan. 23. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Marhaság. A férjem mérleg, én skorpió, 17 évesek leszünk márciusban. A nővérem mérleg, a férje és az egyik gyereke skorpió, sem a férjével való kapcsolattal nincs probléma 20 éve, sem a tinédzser lányával. Egy jó kapcsolat azon múlik, hogy a felek egyénisége, alkalmazkodni tudása, kompromisszum kötés hajlandósága, közös érdeklődési kör, hobbi, stb. milyen. Magyarul az egyéniség, a jellem a meghatározó, nem az, hogy mikor született.
2023. jan. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Attól függ milye Skorpió és Mérleg jegyű az illetőknek.

Nem mindegy, higy Napjegy, Holdjegy, Aszcendens.

Ha Napjegyről van szó mind a két esetben, ott inkább két nagyon eltérő Aszcendens lesz, vagy a festése az aszcendensnek.

Olyan szempontból nehezen jön ki a Mérleg Skorpióval, hogy a Mérleg kifele forduló, kedves, társasági és passzív természetű, a Skorpió inkább befele forduló és erőteljesebb.

Skorpió befele, Mérleg kifele figyel inkább, de Napjegyben annyit nem számít, mint Aszcendensben.

2023. jan. 24. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen

Legalábbis exemmel borzalmas volt

2023. jan. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Egyetlen mérleget ismertem munkakapcsolatból, az borzalmas volt. A többi szomszéd, ismerős.

Említett kolléga egy önhitt, fafejú, sztahanovista hajcsár. Minden csak úgy jó, ahogy ő elképzeli. Rettenetesen földhöz ragadt, szkeptikus, makacs. Ennél fogva csak nagyon egysíkú témákról lehet vele beszélgetni, abban is csak neki lehet igaza. Empátia nem igen szorult belé, vagyis eléggé sztoikus tipus. A felsoroktak valamilyen szinten mindegyikükre igazak.Közülük három idősebb nő, igazi buldózerek. Egyikük szó szerint halálba hajtott két férjet is. Bár van bennük egy sajátos "kedvesség" , optimizmus, mégis, a felsoroltak számomra annyira nehezen tolerálhatók, hogy nem igazán tudok szorosabb barátságot elképzelni a mérleggel, skorpióként( skorpió nap, bika asc, nyilas hold) .

Én , kissé öntörvényű, élni és élni hagyni tipus vagyok. A nyugodt, filozofikus természetű, szabadon gondolkozni merő, empatikus, színes egyéniségekkel jövök ki legjobban. De végül is bárkivel kijövök, ameddig nem szól be, nem köt belém.

2023. jan. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4: Telitalálat..2-őt ismertem abből anyám október 24.-ei határeset és minden deffektusát felsoroltad..Önfejű empátiaszegény rugalmatlan tökéletességgép..

Skorpió nap,oroszlán asc és nyilas hold voltam..

2023. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
#4-5, ezeket biztosan nem a Mérleg Nap "okozza". Egy képletben rengeteg minden más is van, ami bőven átszínezi és magyarázatot ad pl. a rugalmatlanságra.
2023. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hugom skorpió,sogorom skorpió és láss csodát teljesen jól kijövünk(15,18,21év)
2023. jan. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!