Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a különbség a Kos Merkúr...

Mi a különbség a Kos Merkúr és az Ikrek Mars között?

Figyelt kérdés

Hogyan különböztessem meg magamban, melyik jön a Merkúrból és melyik a Marsból.

Nagyon vitatkozó vagyok, az unalmat kevésbé tűröm, ha harc van, szavakkal harcolok csak, de azzal nagyon. Az ellenfelemet a szavaimmal igázom le. Érzelmi embereket nem szeretem akik nem tudnak érvelni, az érzelmi gondolkodókat és ha érzelmekkel próbálnak érvelni (ami szerintem nem érv), azokkal automatikusan is kötekedni kezdek, hogy kicsikarjak belőlük valami értelmes érvet. Emiatt sokan bunkónak és nyersnek tartanak. Kimondom a dolgokat úgy ahogy vannak, ez se tetszik sokaknak.

A nézeteltéréseket igyekszem úgy megoldani, hogy megbeszéljük a helyzetet normálisan, ekkor is az a fontos, hogy mindenki mondja el kinek mi volt a baja, mi vezetett a veszekedéshez. Ez lenne a megoldási stratégiám, de a legtöbb ember nem nyitott erre. Gondolkodásban nagyon izgága vagyok, ha új információ van az teljesen felvillanyoz és ezerrel még többet meg akarok tudni, csapong összevissza az agyam is (a megoldást keresi közben, és így is jövök rá, folyamatosan megy az agyalás).

Most akkor melyik a Merkúr és melyik a Mars?



2023. febr. 3. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
A merkúr és a mars bolygó, a kos állat, az ikrek testvérek, és egyszerre születtek.
2023. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!