Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire jellemző a rák...

Mennyire jellemző a rák csillagjegyűekre a ridegség?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy inkább érzelmes, érzékeny, szentimentális, empatikus. Viszont érdekelne, hogy ismertek-e olyan rák jegyűt, aki inkább távolságtartó, hűvös, nem igazán mutatja ki az érzelmeit, szinte rideg?

2023. márc. 11. 09:54
A kérdező szavazást indított:
Ismerek ilyen rák jegyű embert.
Nem ismerek ilyen rák jegyű embert.
11 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
A bakokra jellemző a ridegség. Ismerek egy két pasast akik bakok. Hideg mindkettő mint a jég!
2023. márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Pont annyira mint bármelyik más csillagjegyű emberekre.
2023. márc. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Én is pont ilyen vagyok, nem vagyok egy túl nyitott személy alapvetően. Teljesen ridegnek nem mondanám magam, de határozottan távolságtartó vagyok és ritkán mutatok bármilyen érzelmet is.
2023. márc. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
5%
Természetesen minden is jellemző rá, ahogyan az összes többi csillagjegyre. Ez is mutatja, mennyire megbízható az asztrológia.
2023. márc. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy érzelmes jegy, eleve a víz jegyek érzékenyek
2023. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A rák csak a Nap. Nem csak a Napja jellemző az emberre az asztrológia szerint.
2023. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak ez az egy számít, hanem van 12 ház, mindhez bolygók, jegyek. Plusz a házakból is külön asztrológiai táblázatokat lehet kiszámítani az élet minden területére.

Valaki írta hogy ennyire megbízható az asztrológia.. ez olyan mint egy önismereti térkép. Csak sokan nem értenek hozzá. A védikus asztrológiát jobban szeretem.

2023. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát a rákok általában kedvesek, csak akkor válna rideggé ha piszkálod őket, és akkor az ollóikkal meg tudnak csípni téged. De ez főleg a tízlábú rákokra jellemző, mivel csak nekik van ollújúk. Egy ászka és vagy vízibolha akkor sem tud bántani téged, ha felidegesíted.


Különösen a pálmatolvajjal kel vigyázni, mert ha egy ilyet felidegesítesz akkor úgy járhatsz mint ez a szula a videóba:

https://www.youtube.com/watch?v=XIRfCoauxbo

2023. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

7, az hagyjàn, de meg egyiptomi horoszkóp is van 😂

Meg ugye a kínai

Az mondjuk rám pont illik a sajatom, a majom :D

2023. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A többiről nem tudok, a védikus horoszkópot tanulmányozom, ami több ezer éves.
2023. márc. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!