Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Apa a horoszkópban: mars a...

Apa a horoszkópban: mars a bika jegyében a 9es házban?

Figyelt kérdés
Párom apukája az az "asztalra csapós" fajta. Milyen kapcsolatuk van ha a mars a bika jegyében a 9es házban van?

2023. márc. 12. 13:40
 1/7 Bálvány ***** válasza:
Ez a kettőjük kapcsolatát nem mutatja. Mars nyugodtabb a Bikában, az anyagban alkot.
2023. márc. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Úgy tudom az apa és a guruk háza a 9es.


Máshogy megközelítve a nap az egyes házban van a szűzben a merkúrral. Viszont itt a nap neutrális helyzetben van, inkább a merkúr van előterben.

2023. márc. 12. 15:06
 3/7 Bálvány ***** válasza:
Guruk háza? Neutrális helyzet? Én sajnos nem vagyok elég művelt hogy segíteni tudjak.
2023. márc. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Ez azt jelenti hogy Mars római istent az Attila utca 9-es házában találod, ahol éppen megveszi a bika barátjának a buszjegyét. Viszont állatok számára buszjegyet venni hosszú ideig tart, ezért ha mostanában odamész valószínűleg ezt a tevékenységet folytatja. Meg a Marsot nagy kezdőbetűvel kell írni mert az egy istennek a neve.
2023. márc. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%
Ha párod apukája meg tudja, hogy ilyen butaságoban hiszel mint az asztrológia akkor lesz igazán ,,asztalra csapós".
2023. márc. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, inkább a négyes házat kellene nézni. Ha érte gyerekkori trauma, agresszió, akkor annak vagy az uralkodójának lehet tipikusan Mars vagy Plútó kapcsolata.

9-es ház meg tudtommal vallás, eszmék, filozófia, nézőpontot változtató nagy külföldi utak, felsőoktatás... Bika Mars nem rossz, mert nagy erőbedobás, lelkesedés, de viszonylag kitartóbb, mint más jegyben, bár esetleg nem túl józan vagy kockázatos öntések lehetnek e területen és "némi" frusztráció, ha nem jön össze.

1-es házas Nap Szűzben Merkúrral meg lehet valami könyörtelen kritikus... és ez jöhetett akár az apukától is persze.

Két ember kapcsolatát szinasztriával lehet összevetni, más ember jellemzése nincs benne. De ez is olyan, hogy már nagyon expertnek kell lenni, hiszen idővel megléphetik a konfliktusaikat, más-más életszakaszban láthatják már másképp a másikat.

2023. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyébként ez a könyörtelen kritikus dolog elég találóra sikeredett! :)
2023. márc. 13. 07:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!