Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetetek igaz a Rák...

Szerintetetek igaz a Rák csillagjegyre, hogy könnyen megbetegszik?

Figyelt kérdés
Az van, hogy én Rák csillagjegyű vagyok, és könnyen megbetegszek egy hetet voltam itthon még mielőtt visszamentem volna iskolába, de az iskolában is 7 napot voltam, azután megint lebetegettem! (Annyit hozzáfűznék, hogy ez most volt, nemrég, ebben a hónapban!)

2023. márc. 13. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Rák vagyok, fertőző betegekkel dolgozom, Covid osztályon is voltam, és van két kisgyerekem, akik szinte mindig betegek.

Én nagyon ritkán vagyok beteg, néha kicsit megfázok, a torkom max. 1-2 napig fáj ilyenkor.

Komolyabb nem nagyon volt, a tavalyi fosás-hányásnál egy reggel 2x hánytam, a többiek napokig.

Annyira nem is vigyázok magamra, kimegyek pólóban teregetni és munkában se fertőtlenítőzök egyfolytában, a maszkom sincs rajtam egész nap.


Szerintem ez nem csillagjegyfüggő, gyenge az immunrendszered, étkezz egészségesen és szedj vitamint.

2023. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Vitamint azt minden nap szedek! Én is hánytam, de az pont 1 éve és 2 hete volt, mikor egy kicsit dagadtabb volt a bal oldala az arcomnak! Akkor hánytam utoljára! De most meg próbálkoztunk gyógyszerrel! Kezdek jobban lenni, de a köhögésem az még mindig nagyon rossz! Mikor fel van kapcsolva a fűtés, pólóban vagyok és nem vagyok betakarózva, akkor is tudok fázni! Nem értem az immúnrendszerem!
2023. márc. 13. 22:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez így teljesen pontatlan. Rák vagyok, ketu a 6. házban. Ha beteg vagyok hamar kilábalok belőle gyorsan gyógyulok.
2023. márc. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak a napjegyed alapján ezt nem lehet megmondani. Tudtommal a gyakori, időszakos megbetegedések a 6-os házzal kapcsolatban szoktak képviselve lenni a személyes képletben és minden bolygó és jegy képvisel egy-egy testrészt/szervet... (A 8-as ház már a komolyabb, gyors vagy műtéttel járó betegségeké, baleseteké, a 12-es a hosszú fekvéssel, kórházasdival töltötteket jelölheti, az 1-es pedig a veleszületett problémákat.)

Szóval csak annyiból, hogy Rák jegyben állt a Nap születésedkor, nem lehet megmondani, hogy pont te könnyen megbetegszel-e. A Nap ugyan jelöli az életenergiádat, ami Rákban nincs a csúcson ugyan (de hát csak az Oroszlánban van, és itt is kérdés milyen házban, milyen fényszögekkel áll), de ettől még ne ásd el magad.

Menj sokat friss levegőre és rendszeresen mozogj. A vitaminok csak akkor hasznosulnak, ha változatos az étkezésed (főleg zöldség és fehérje), dolgoznak az izmaid (és pl. a szíved, tűdőd is) és ér téged minden nap némi napfény. Jobbulást!

2023. márc. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hú, utolsó ez erdekes.

Nekem a vénusz a bikában a 8. házban van. Voltak műtétek. Szem és nőgyógy

2023. márc. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért szeretnék bocsánatot kérni, mert nagyon sokára láttam még, mert elaludtam! Én személy szerint a #11-nek hiszek mostmár a legjobban (nem tudom miért)! Úgyhogy köszönöm!
2023. márc. 14. 10:21
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg*
2023. márc. 14. 10:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha a hatos házad tele van akkor igen függetlenül attól, hogy Rákban áll-e a Napod vagy sem
2023. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Rák vagyok halistennek nem vagyok beteges..pedig idosotthonban dolgozom.

Covidosokat is apoltunk,egyszer se kaptam el.

Ritkan megfazas elofordul,neha virus.,

2023. júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, mert nem a csillagjegyed alapján függ hogy milyen gyakran leszel beteg.
2023. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!