Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek lányok szórakoztatóak...

Ikrek lányok szórakoztatóak szerintetek? Viccesek empatikusak?

Figyelt kérdés
2023. márc. 30. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Jó a kommunikációs képességük, humorosak, minden témáról lehet velük beszélgetni és társasági emberek
2023. márc. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne ez alapján ítélj. Van aki igen, van aki nem, nem ezen múlik egy ember személyisége
2023. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Akiket eddig megismertem mind ilyenek voltak.
2023. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Szia! Nagyon jò tàrsasàgi emberek, jòl tudnak beszélni, inteligensek. Szeretik a viccet is!
2023. márc. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Az ikrek minőség kommunikatív, kíváncsi, érdeklődő, szereti előadni magát, mozgékony. Empatikus vagy hűséges azért nem biztos..., de hát nem csak a Napja határozza meg a személyiséget az asztrológia szerint sem.
2023. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
Egyénfüggő.
2023. ápr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En rak vagyok ikrek aszcendenssel, venusszal es marssal.

Amiket eddig leirtak mind igazak, nagyon jol es erosen kommunikalok, kozvetlen, jatekos, humoros… na meg nagyszeru is:).

Fuggetlen alkat vagyok, de ragaszkodo vagyok, es huseges.

DE, csak addig amig el nem unom magam. Ha eluntam magam vki mellett, akkor dobbantok es veget vetek gond nelkul egy kapcsolatnak.

Nem vagyok tulerzelmes, valamelyest gatakat szab a tudalattim. De erzo leny vagyok😂.

2023. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!