Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika, Ikrek, Oroszlán, Mérleg...

Bika, Ikrek, Oroszlán, Mérleg Ez a 4 csillagjegy a legokosabb? Szinte olyan, mintha ezek a 4 jegyek lennének a legátgondoltabbak, a legokosabbak. Hiába kétes jegy az ikrek és a mérleg, de akkor is nagy eszük van legeslegbelül.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 7. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem , 4 főcsoportba tartozik 3 jegy fő tulajdonsagokkal. Ezt bőviti a bolygók csillagképek fényszögei egyedi tartalmakkal .Merkur az ész és levegő kategória (vízöntő ikrek mérleg) gondolkodas képviselője . Hiba azt feltételezni hogy a tudósok zsenik mind merkuri vagy levegő minőség mert minden variációból kerülnek ki okosak profik az életut sem fix mindenkinek de nem is végletes kilengős .
2023. ápr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Emberek vannak, akik okosak, és vannak, akik nem, és ennek semmi köze ahhoz, melyik hónapban születtek.
2023. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Bizonyára így van, hiszen én is Ikrek vagyok.
2023. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Merlegrol, vízöntőről hallottam ezt leginkább

De a mérleg amúgy a legszarabb jegy egyébként…

Hajlamos pszichés betegségekre, érzékeny, döntésképtelen…

Én az vagyok es nagyon nehéz az élet.

2023. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Oroszlàn vagyok és nem nem vagyok okos ..
2023. ápr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Oroszlán vagyok és azt olvasom,hozzám a Mérleg passzolna legjobban.Hátha kihoznánk egymás jó oldalát és egy szuper párost alkothatnánk :)

Egyébként abban nem vagyok okos,hogy nem jó emberekben bíztam meg eddigi életemben.

2023. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt mondják a bikák sem buták egyébként, de az ikrek is nagyon okos és dőrzsölt, mint ahogy a mérleg is. Tán még a nyilasok is jók és okosak.
2023. ápr. 7. 20:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen az asztrológia szerint sem, hogy a Nap jegye határozná meg, ki milyen okos. (Albert Einstein pl. Halak.)

Úgy tudom, 1-es házban a tehetségek, 7-esben a nyilvánosság, 3-as ház jelölheti a tanulási képességet, 9-es a felsőoktatást, 10-es a karriert, 4-es az otthonról kapott muníciót... Ezeket lehet összességében nézni. Pl. olyan is van, hogy valaki valami esőember, csak marhára nem tudja kommunikálni magát és sosem éli meg, hogy elismerjék, ezért nem is fogja magát okosnak tartani. És nem annyira okos emberek is lehetnek nagyon sikeresek, csak mert magabiztosak és ügyesek.

Maga a tanulás a Merkúrhoz köthető, ami az Ikrek és a Szűz ura. Az Ikrek a felfedező, akit minden érdekel, a Szűz az elemző, rendszerező. Már ez kétféle iránya ugyanannak.

És mi van azzal, ha valaki végig bukdácsol, de jók az intuíciói mondjuk tipikusan az anyagiakhoz, pl. tőzsdéhez vagy kereskedelemhez? Akkor is okosnak fogják tartani. Ha meg három diploma után elmegy tanárnak egy szabolcsi faluba, akkor meg hülyének :)

2023. ápr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én nem tudom, de saját tapasztalatom szerint az ikrek nagyon okos és dörzsölt jegy, nem nagyon engedi, hogy bármiről, valamiről is lemaradjon. A Mérleg is okos, nem mindig azt hiszi el, amit más, vagy mások mondanak neki, hanem amit, amiket lát és tapasztal.


Saját tapasztalataim szerint az ikrek és a mérleg nagyon dörzsölt és értelmes jegyek, nem buták amúgy legeslegbelül.


Meg picit még a nyilas is okos meg a halak is értelmes és kreatív.

2023. ápr. 8. 11:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a sorrendet így állítanám fel,hosszú évek tapasztalatai után: Vízöntő,Szűz,Ikrek.


Nyilván a többi jegy között is találni értelmes embereket,de kimagasló tehetségek,illetve magasabb szinten gondolkodók a fenti 3 jegyből kerülnek ki,ez tény,sok asztrológust megkérdezhetsz.

márc. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!