Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg, Ikrek tényleg hasonlóa...

Mérleg, Ikrek tényleg hasonlóak az érzelmeik? Hasonlóan vidámak, lázadók és depisek?

Figyelt kérdés
2023. máj. 27. 00:45
A kérdező szavazást indított:
IGEN. Határozottan hasonlítanak az Ikrek és a Mérleg egymásra.
Huuh ez most jó kérdés, de tényleg.
Szerintem az emberek hangulatai vidámságai, szomorúságai, indulatai nem mindig merném horoszkóphoz kötni.
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

A szavazati lehetőségek rosszak.


Az első és a harmadikra is szavazni kell ha értesz a témához.

2023. máj. 27. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mérleget hármat is ismertem. Mind a három jó kinézetű ember volt,de véleményében ingadozó,kiismerhetetlen és lelkileg nagyon manipulálta azt, aki közel állt hozzá.Törekedett arra,hogy szép csendben úgy intézze,minden úgy legyen,ahogy ő akarja.Ráadásul csendes hisztikkel,drámákkal érte el főleg.

Ikrek barátom egy volt,ő általában jókedvű és jószívű volt,de néha elzárkózott az emberek elől,volt hogy két-három hétig sem akart találkozni senkivel.

2023. máj. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem, mivel még az asztrológia szerint sem csak a Nap jegye határozza meg az ember személyiségét. Pl. Ami képet a külvilág felé mutatsz, azaz aszcendens. Az ösztönös érzelmi reakciókat leginkább a Hold jelöli... És lehet sorolni. Plusz minden jegynek, vagyis minőségnek meg van a jó és rossz oldala, és hogy milyen életterületen, témákban jellemez leginkább. Tehát csak a Nap jegyük alapján felesleges ilyen fiókokba rakni az embereket.
2023. máj. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én iker (48), fiam mérleg (16). Nem mondanám, hogy hasonlóan érzelmesek lennénk, és egyikünk sem depis. Amikor ő lázadozik, akkor én egyáltalán nem, akkor én éppen robbanok. :D


Viszont hasonlítunk egymásra, mert mind a ketten a két fülünk között hordjuk a fejünket, ezen kívül két kezünk, két lábunk van, felegyenesedve járunk... szóval tényleg hasonlítunk.

2023. jún. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ikrek vagyok ikrek aszcendenssel

Szűz holdom is eléggé dominàl illetve a Merkúr...Ràkban àllt:/

N

2023. okt. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!