Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán nő, Bak férfi kapcsol...

Oroszlán nő, Bak férfi kapcsolat, vélemények?

Figyelt kérdés

2023. jún. 6. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Oroszlán nő: szenvedélyes, őszinte, domináns.

Bak férfi: papucs, de közben egy sunyi rohadék, hazudik, félrekúr.

Halálra ítélt kapcsolat.

2023. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Aláírom, a Bak férfiakban nem lehet megbízni. Alja hazudós az összes. El is kerülöm őket messzire.
2023. jún. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Bár az oroszlán bak elég rossz párosítás a bak miatt, szörnyű jegy. Mégis inkább a Vénusz jegyet kellene nézned ha párkapcsolat érdekel.
2023. jún. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ezekben egyébként tényleg van valami igazság, van alapjuk?
2023. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze
2023. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
A nőstény oroszlán megfogja enni a bakot :(
2023. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
A föld Bak zárkózott, rendszeres és mániája önerőből elérni mindent. A tüzes Oroszlán ezzel szemben nyílt, kreatív és kényelmes, szereti, ha kiszolgálják. Bár mindkettő anyagias jegy is, szeretik a drága cuccokat, amíg a Bak kitartó és akár zsugori, az Oroszlán nagyvonalúan szeret költekezni és ajándékokat kapni. És mindkettő szeret uralkodni: a Bak a teljesítménye miatt akar tiszteletet, az Oroszlán meg úgy van vele, hogy az neki alanyi jogon jár. Persze nem csak a Napja határoz meg egy embert, szóval ez egy általánosítás, de inkább az Oroszlánnak a Bak lehet vonzó, pláne, ha jó pozícióban van... de az asztrológiában tipikusan hatalmi harcos páros. Akik egyébként persze sokat tanulhatnának egymástól.
2023. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Oroszlán nő: jó kommunikátor, általában vonzó külső, olyan akivel 'el lehet lenni', nem ritkán vannak palik is a baráti körében, szintén nem ritkán ezek között (és még ezeken kívül is szerte a városban) vannak rajongói, hódolói. Igazi királykisasszony típus. Ezt addig is tudtam míg nem kerültem eggyel kapcsolatba. Amint igen, azt is megtudtam, hogy valóban uralkodásra termett, addig tud tisztelni amíg téged, a férfit is királyfiként lát. Amint nem, leves, kuka, kulturált de mégis megalázó kiszorítás a kis birodalomból.

Bak férfi ismerősöm sok van, távolabbi és közelebbi rokonok, barátok, haverok. Lájtosan munkamániás, egyébként stabilnak tűnő, jó kedélyű, az életet nem túlbonyolító, alapvetően okos, de nem sokat okoskodó palik. Szintén jó kommunikátorok, és stabilak is, igazából én el tudnám őket oroszlán mellett képzelni az eddigi tapasztalataim alapján, de élő példát nem tudok. Egyébként sokszor szeretik az egyszerűbb dolgokat, ez vörös rongy lehet a pompakedvelő oroszlánnak, de ha elég stabilak le tudják nyugtatni - talán.

Hangsúlyozom, nem hiszek túlságosan a napjegyekben, ezek csak megfigyelések. Én lennék a legboldogabb ha egyértelműen kiderülne, hogy egy szó sem igaz belőle.

2023. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!