Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van abban igazság, hogy...

Van abban igazság, hogy amilyen jegyben van az aszcendensünk, az ugyanolyan csillagjegyű embereket nagyon vonzzuk?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert pl egyik ismerősöm szűz aszcendenssel nagyon sok szűz csillagjegyűbe volt szerelmes, de legalábbis nagyon jóban voltak, és én is a rák aszcendensemmel egy rák jegyű lánnyal vagyok nagyon jóban :) (és egy rák jegyű srác tetszik :D)

Valakinek esetleg hasonló tapasztalata, hogy ebben vajon van-e igazságtartalom vagy csak véletlen? :O


2010. okt. 17. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nemtudom. nekem skorpió a csillagjegyen és az aszcendensem is skorpió, eddig egy fiút ismerek aki skorpió. Mindig vagy nyilasom volt vagy ikrek vagy rák.
2010. okt. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én is rák vagyok, és sok rákot vonzok magamhoz. Érdekes, hogy akik nagyon szimpatikusak volt elsőre,szinte az összes rák volt. :)
2010. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én pedig a Halak jegyűeket vonzom :) Barátnőim közül talán 5en is Halak, tesóm is, sőt az egyik volt barátom is..:) Imádom őket :)

Viszont az én aszcendensem Rák..az egyik legjobb barátnőm is Rák jegyű :) És nemrég ismertem meg egy Rák jegyű srácot.. azonnal tudtam hogy nem közömbös irántam, és már az is kiderült hogy pozitív irányban :) Vagy legalábbis én ezt érzem.. :D

2010. okt. 17. 19:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem skorpió az aszcendensem és rák jegyű vagyok, én inkább a vízöntő, halak és kosok társaságát kedvelem nagyon. A skorpiók nem hozzám valók.:)
2010. okt. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én halak vagyok, kos aszcendenssel, de nem tudom van-e egyáltalán kos jegyű ismerősöm...mindenesetre jóban nem vagyunk
2010. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Esetemben lehet, hogy van benne igazság, mert ikrek az aszcendensem, és az ikrek csillagjegyű emberekkel jövök ki a legjobban. A skorpiókon ellenben sehogy sem tudok kiigazodni, pedig nekem is az a csillagjegyem:D
2010. okt. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs. (asztrológus)
2010. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A halak és a rák jegyűek alapból jól kijönnek egymással, de vannak olyan csillagjegyek akik kifejezetten taszítják egymást. Ez így van az aszcendenseknél is szerintem...
2010. okt. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nincsen...
2010. okt. 24. 12:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Bika a horoszkópóm az ascendensem bika és télleg vonzom a skórpiót! de nagyon! :)
2010. nov. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!