Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire hisztek ti a horoszkó...

Mennyire hisztek ti a horoszkópokban?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból szeretném tudni hogy alapjában véve mi az általános vélekedés e-tekintetben. Mindent elhisztek, vagy semennyire sem, vagy csak részlegesen? Kinek mi erről az egészről az alapvéleménye?
2010. okt. 18. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én inkább a csillagjegyek jellemzésére adok, mert rám is teljesen igaz, meg a legtöbb ismerősömre is.

De a minden napos horoszkópra nem nagyon adok, hiszen minden helyen más horoszkóp van, most akkor melyik az igazi?:P SZóval ebben nem nagyon hiszek, de azért el szoktam olvasni.

2010. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


A napi/heti horoszkópokban nem hiszek. Egyszerűen butaság azt hinni, hogy pl. 100ezer Kos jegyűnek hasonló napja lesz.

De az asztrológia egy rendszer,és ezt csak az kezeli tényként, aki legalább egy kicsit hisz benne. Azt mondják erre is a szkeptikusok, hogy "én is Oroszlán vagyok meg a tesóm is , és ég és föld vagyunk...." pl. Naná. Mert nem a Napjegy határoz meg mindent.

2010. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kb addig a fél percig amíg elolvasom rádöbbenek hogy húú ez tényleg így van aztán rögtön el is felejtem
2010. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én semennyire!Ha elolvasod az összes horoszpókot akkor rájössz hogy szinte mindegyik illik rád!:D Ezek nagy általánosságok amiket az újságokban irogatnak!
2010. okt. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ritkán olvasok horoszkópot, de ha olvasok, és jót ír, akkor elhiszem. Ha rossza mer írni, akkor azt mondom rá, hogy áh ez kamu. :)
2010. okt. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Asztrofizika + valószínűségszámítás, én ebben hiszek, nem az asztrológiában, ami inkább csak belemagyarázás.
2010. okt. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Semennyire.


egy híd sem attól áll vagy nem, hogy milyen hónapban építették.


egy mrénök.

2010. okt. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A naprakész horoszkópokban egyáltalán nem hiszek.

A csillagjegyekről írt jellemzésekben viszont valóban nagyon sok az igazság(sokan ezt is horoszkópnak nevezik).

Az asztrológusok által készített ,személyre szóló horoszkópban lehet némi igazság,de erről nem igazán tudok véleményt mondani.

2010. okt. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Reklámújság kiadással is foglalkozunk s ha nem igazán van tele - hogy legyen mit beletenni - horoszkóp is kerül oda a vicceken kívül. A titkárnőnk írt kb olyan 25-30 blokkot (mármint 1 blokk = 1 jel / 1 hét). Na most a grafikusunk ebből a 30-ból választ ki minden héten tizenkettőt véletlenszerűen.

Akkor tehát hiszel a horoszkópokban?

2010. okt. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Én meg asztrológus vagyuk, amit négy évig tanultam és már több éve gyűjtöm a tapasztalatokat. A véletlenszerűen engem megkeresők horoszkópját a születésük pillanatában lévő bolygóállások szerint számolom ki majd több napos (néha több hetes) munkával elemzem írásban. A visszajelzések szerint a munkám 100%-os mint minden asztrológusé aki személyre szabottan készít.

A válaszom én 100%-ban.

2010. okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!