Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen a nyilasok közötti...

Milyen a nyilasok közötti kapcsolat? (párkapcsolat terén)

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 20:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
JÓ! 14 ÉVE MŰKÖDIK JÓL :-)
2011. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Bretso ***** válasza:
84%
Általában jó, közösen utálják a zsidókat és hasonlók.
2011. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet jó. Mert a nyilas hűséges típus. És magából kiindulva könnyebben megbízhat a párjában, mint más csillagjegyű. Aztán hasonlóan működnek, tudják mire lehet szüksége a másiknak.

Csak egy picit kell odafigyelni, hogy ne alakuljon ki a két dudás egy csárdában szitu, és kész.

2011. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Bretso


:D:D:D

2011. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ááá, én akartam beírni ezt a poént...
2011. jan. 26. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na jó akkor kezdem... Én egy kos vagyok. És a horoszkópom ellenére eddig csupa harmonikus, jól működő kapcsolatban voltam(és vagyok), amiknek a vége mindenből fakadt, csak a csillagjegyből nem(csak 3 komoly kapcsolatom volt eddig pedig már 30 fölött vagyok, és nem voltam tovább szingli pár hónapnál 18 éves korom óta...) Azon kívül megszámolni sem tudom, hány ismerősöm van, akik a horoszkóp szerint borzalmas párt alkotnak, mégis már hosszú éve boldog házasok(köztük szüleim skorpió-mérleg, a nővérem és párja szűz-mérleg...horoszkóp:Skorpió kisajátítja a kapcsolatot és kompromisszumokra kényszeríti a mérleget. Ez egyszerűen baromság, egyáltalán nem így van, szintén: mérleg-szűz: feszült kapcsolat, kommunikációs nehézségekkel. Hülyeség...) ÉBREDJETEK MÁR FEL! A HOROSZKÓP EGY NAGY KALAP SZAR. MÉRT HAGYJÁTOK, HOGY IDIÓTÁK MINDENFÉLE ÁLTUDOMÁNYOS SZARSÁGGAL ELHITESSÉK VELETEK, HOGY EZ HATÁSSAL VAN A SZEMÉLYISÉGEKRE ÉS A PÁRKAPCSOLATOKRA?
2011. jan. 26. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Az a baj, hogy midnenki az újságokból olvasott horoszkópok alapján dönt, pedig nem az alapján kell, hanem sokkal bonyolultabban;) ez az aszcendens, ami lényegesebben fontos,meghatározóbb. Ha valakit érdekel nézzetek után..;)
2011. jan. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

szerintem nem szar... valószínűleg az aszcendensük miatt illenek össze azok a párok, akik horoszkóp szerint nem illenének össze. én halak vagyok, az aszcendensem nyilas, és a tulajdonságaim is mind nyilasra vallanak.


amugy ebben a kérdésben nem tudok segíteni, mert nem volt még nyilassal dolgom (párkapcsolat terén)

2011. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Most itt konkrétan a Nyilas-Nyilas kapcsolatra gondoltál? vagy ánblokk a nyilasra és az összes többi jeggyel való kapcsolatára?
2011. jan. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A nyilas nyilasra.

Én is nagyon kiváncsi lennék az aszcendensemre, csak az a baj, hogy a rokonságból senki nem tudja, hogy pontosan hány órakor születtem, meg egyik régi papíron sem találták.. így marad az általános horoszkóp..

Nem azért nem vágnék bele egy kapcsolatba mert a horoszkóp szerint nem illünk össze, csak kíváncsi vagyok rá, hogy a horoszkóp szerint mi a helyzet...

2011. jan. 27. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!